Game of Thrones: A Telltale Games Series - premiera finałowego epizodu

Debiutuje The Ice Dragon - finałowy, szósty, epizod gry Game of Thrones: A Telltale Games Series.

@ 17.11.2015, 18:28
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps3, xbox 360, mob, ps4, xbox one

Game of Thrones: A Telltale Games Series - premiera finałowego epizodu

Dziś, 17 listopada, zadebiutował finałowy epizod Game of Thrones: A Telltale Games Series! Szósty odcinek kolejnej serii wykreowanej przez studio Telltale Games nosi tytuł The Ice Dragon i jest już dostępny - lub będzie ze względu na różne strefy czasowe - na wszystkich platformach sprzętowych tj. komputerach osobistych, urządzeniach mobilnych oraz konsolach Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4 i PlayStation 3.

Game of Thrones: A Telltale Games Series ukaże się również 20 listopada w formie pudełkowej na wymienionych wyżej sprzętach - z pominięciem urządzeń mobilnych. Za to wydanie gry odpowiada Techland Wydawnictwo, zaś tytuł w polskiej dystrybucji dostępny będzie wyłącznie w oryginalnej, angielskiej wersji językowej.

Game of Thrones: A Telltale Games Series jest jednym z kilku tytułów studia Telltale Games opierających się na sprawdzonej, od czasu premiery The Walking Dead, koncepcji epizodycznej przygodówki, w której pierwsze skrzypce gra historia oraz wybory moralne. Gracze wcielają się w pięciu członków rodu Forrester, którzy w Ironrath w Wolfswood prowadzą dochodowy handel drewnem.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?