Electronic Arts zapragnęło gry akcji TPP w otwartym świecie, czyżby kolejne Star Wars w drodze?

Jakiś czas temu Electronic Arts rozpoczęło współpracę z ambitną Jade Raymond, twórczynią marki Assassin's Creed. Amerykański koncern zapragnął mieć własną grę akcji (TPP) w otwartym świecie.

@ 17.11.2015, 13:07
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Electronic Arts zapragnęło gry akcji TPP w otwartym świecie, czyżby kolejne Star Wars w drodze?

Podczas imprezy Global Technology Conference w San Francisco firma Electronic Arts ujawnia coraz więcej ciekawych informacji na temat marki Star Wars. Jeden z przedstawicieli korporacji, Blake Jorgensen, zdradził, że EA przymierza się do eksplorowania nowego gatunku gier, z którym jeszcze nie miała wcześniej styczności. Mowa tutaj oczywiście  o popularnych ostatnimi czasy produkcjach TPP, umiejscowionych w otwartym świecie.

Za wysokobudżetowy projekt będzie odpowiadała, znana z Ubisoftu, Jade Raymond, pomysłodawczyni serii Assassin's Creed. To w jej rękach leży teraz projekt ambitnej gry, będącej odpowiedzią firmy na zapotrzebowanie w tym gatunku.

Mimo że nie ma żadnych konkretów, pierwsze co przychodzi do głowy, to pamiętne Star Wars 1313, które faktycznie aspirowało do bycia wysokobudżetowym TPP akcji w świecie Gwiezdnych Wojen. Możliwe, że to właśnie w tę stronę chciałoby pójść oddelegowane do produkcji studio w Montrealu.

Cokolwiek by się nie stało, warto jeszcze pamiętać, że Motive Studios, z Jade Raymond na czele, będzie pracowało nad swoim przedsięwzięciem oraz wspierało Visceral Games, działające przy zapowiedzianym jakiś czas temu, choć wciąż okrytym tajemnicą, tytule, którego akcja także toczy się w uniwersum wykreowanym przez George'a Lucasa.

Zapowiada się ciekawe, ale czy coś z tego wszystkiego wyjdzie? Poczekamy, zobaczymy.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosshuwar   @   19:13, 17.11.2015
TAK!
My chcemy Star Wars 1313 !
Klikać kto za ;-)
0 kudoskehciu   @   21:03, 17.11.2015
Jest jeszcze nadzieja na Star Wars 1313! Czekam na pierwsze konkrety i mam nadzieję, że się nie zawiodę i będzie to SW1313 albo bardzo do niego podobne.
0 kudosshuwar   @   21:35, 17.11.2015
Prawdę powiem, że na 1313 to ja już dawno straciłem nadzieję i chyba może sam się oszukuję. No ale kto wie.......