Deus Ex: Rozłam Ludzkości otrzyma satysfakcjonujące zakończenie, w przeciwieństwie do poprzednika

Eidos Montreal przekonuje, że Deus Ex: Rozłam Ludzkości otrzyma lepsze zakończenie od Buntu Ludzkości. Uwaga na spoilery z tej drugiej produkcji!

@ 12.11.2015, 20:19
Łukasz "LuKaS77PL" Konieczny
pc, ps4, xbox one

Deus Ex: Rozłam Ludzkości otrzyma satysfakcjonujące zakończenie, w przeciwieństwie do poprzednika

Deus Ex: Bunt Ludzkości według wielu osób jest jedną z najwybitniejszych produkcji minionej generacji. Mimo licznych zalet tytuł ten może nie być w pełni satysfakcjonujący jeśli chodzi o zakończenie gry, a precyzując sposób jego przedstawienia. Tę kwestię poruszyli deweloperzy ze studia Eidos Montreal, którzy zajmują się nową odsłoną o podtytule Rozłam Ludzkości.

W przypadku Buntu Ludzkości, wybory jakich dokonaliśmy w trakcie rozgrywki i cały trud jaki włożyliśmy w jej przejście, traciły na znaczeniu w końcówce gry. Powodem była dość uproszczona forma rozegrania finału, a mianowicie stanięcie twarzą w twarz z terminalem, na którym mogliśmy wybrać jedną z kilku opcji. Oto jak na ten temat wypowiedziała się Mary DeMarle, odpowiedzialna za warstwę fabularną nadchodzącego Deus Ex'a:

"Ogólnie rzecz biorąc, nie planowaliśmy takiego posunięcia. W pierwotnych założeniach zakończenie nie miało wyglądać tak, że stoisz przed panelem, który daje Ci do wyboru cztery opcje – zamiast tego trzeba było robić rozmaite rzeczy, aby zakończyć grę w pożądany sposób", wspomina De Marle

"Niestety skończył się nam czas, jaki mieliśmy przeznaczyć na produkcję gry, tak więc ten element musiał zostać bardzo uproszczony. Mimo iż tego nie planowaliśmy, tak się jednak wydarzyło", dodaje.

W przypadku gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości, Mary DeMarle obiecuje, iż nic takiego się nie wydarzy, a to jakie zakończenie zobaczymy, będzie determinowane przez wiele czynników już od samego początku zabawy. Ponadto, cztery zakończenia jakie oferował Bunt Ludzkości, mimo wszystko będą miały swoje odzwierciedlenie w fabule kontynuacji.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości pojawi się na rynku 23 lutego i będzie dostępny dla użytkowników PC, Playstation 4 oraz Xbox One.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   10:34, 15.11.2015
"Niestety skończył nam się czas" Uśmiech
Wyobraźcie sobie jakby CDP skończył się czas i zakończenie byłoby takie jak wybór pozycji z menu Uśmiech
0 kudoskobbold   @   12:03, 15.11.2015
@shuwar Czas się skończył, wydawca naciskał, to dali co mieli. To samo było z ME 3. A CDP jest "sam sobie sterem żeglarzem okrętem" i mogą sobie pozwolić na więcej.