Pora ostrzyć maczety - udało się zebrać środki na Friday the 13th: The Game

Okres trwania kickstarterowej akcji chyli się ku końcowi, jednak ostatecznie cel został osiągnięty. Na niecałe trzy dni przed terminem zebrano ponad 700 tysięcy dolarów, które zostaną przeznaczone na stworzenie gry bazującej na "Piątku 13-go".

@ 12.11.2015, 09:06
Kacper "Itchytude" Kutelski
I AM ERROR.
pc, ps4, xbox one

Pora ostrzyć maczety - udało się zebrać środki na Friday the 13th: The Game

Gwoli przypomnienia - filmowy "Piątek 13-go" to klasyczny slasher, w którym skrywający swoją twarz za maską hokejowego bramkarza, psychopatyczny morderca Jason Voorhees, brutalnie rozprawia się z nastoletnimi opiekunami, pracującymi w obozowisku usytuowanym nad jeziorem Crystal Lake.

Bazująca na filmach z serii gra (zatytułowana Friday the 13th: The Game) chce wykorzystać powyższą formułę w asymetrycznych, wieloosobowych potyczkach, w których gracz, wcielający się w rolę Jasona, będzie stawać w szranki z aż 7 innymi ludźmi, przejmującymi kontrolę nad opiekunami, tj. oczekującymi na zagładę ofiarami. Nie oznacza to jednak, że nastolatkowie będą kompletnie bezsilni - nawet w obliczu ataku groźnego psychopaty, współpraca i wyczucie mogą pozwolić "zwierzynie" odnieść zwycięstwo w tym nierównym starciu. Mogą...

Twórcy obiecują zawrzeć w grze masę różnych sposobów eliminowania ofiar (w końcu Jason to morderczy człowiek-orkiestra, potrafiący rozprawić się z opozycją w niezwykle kreatywne sposoby), a potyczki mają być podsumowywane dynamicznie generowanymi trailerami, zawierającymi najlepsze wydarzenia z zakończonej rozgrywki. Więcej informacji na temat tej fascynującej gry możecie uzyskać oglądając promujący kickstarterową zbiórkę trailer, bądź zapoznając się z informacjami zawartymi na oficjalnej stronie akcji.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudossebogothic   @   09:31, 12.11.2015
Oby było lepsze od Saw: The Video Game. Uśmiech
0 kudospetrucci109   @   12:29, 12.11.2015
Kurczę, jaka szkoda, że to będzie gra sieciowa. Jakby był jakiś singiel to na pewno bym zagrał. Uwilebiam Piątek Trzynastego Uśmiech I inne horrory z lat 80-tych Szczęśliwy