Twierdza: Krzyżowiec II - premiera ostatniego DLC; wydanie Edycji Ostatecznej

Twierdza: Krzyżowiec II otrzymało ostatnie, płatne rozszerzenie zatytułowane Szakal i Chan. Jednocześnie deweloperzy przygotowali do sprzedaży Edycję Ostateczną gry, która zawiera wszystkie wydane do tej pory dodatki oraz kilka bonusów.

@ 10.11.2015, 18:22
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc

Twierdza: Krzyżowiec II - premiera ostatniego DLC; wydanie Edycji Ostatecznej

Producenci gry Twierdza: Krzyżowiec II, studio FireFly, udostępnili właśnie ostatni dodatek zatytułowany Szakal i Chan! Dzięki temu deweloperzy ogłosili zakończenie wsparcia strategii z 2014 roku nową, płatną zawartością, wypuszczając tylko aktualizacje mające na celu balans rozgrywki lub poprawę aspektów technicznych (oczywiście nie wykluczając darmowych rozszerzeń z np. mapami).

Jednocześnie poinformowano też o debiucie Twierdza: Krzyżowiec II - Edycja Ostateczna, która to produkcja dostępna jest na platformie Steam. W jej skład wchodzą wszystkie dodatki, jakie do tej pory ujrzały światło dzienne, włącznie z najnowszym - Szakal i Chan. Pakiet Edycja Ostateczna zawiera 70 misji w trybie pojedynczego gracza, 16 postaci, 5 trybów gry, cyfrowy artbook, soundtrack, Twierdzę Krzyżowiec HD oraz dodatkową kopię gry Twierdza: Krzyżowiec II, którą można podarować znajomemu. W tej edycji znajdują się również bonusowe minikampanie - Walczący o wolność i Wymierzanie sprawiedliwości.

Na koniec FireFly Studios postanowiło przygotować również darmową paczkę, w której znalazło się pięć nowych map, na których mogą grać wszyscy gracze - niezależnie od tego, czy posiadają jakiekolwiek DLC.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?