Star Wars: Battlefront w wersji PC bez komunikatora głosowego!

Firma DICE poinformowała właśnie o kwestii wykorzystania komunikatora głosowego w wersji komputerowej swojej najnowszej produkcji, czyli Star Wars: Battlefront.

@ 15.10.2015, 11:30
Jakub "Warzoch" Warzocha
Muzyk, pisarz oraz okazjonalny biegacz. Człowiek z zapałem oraz pasją. Basista oraz kompozytor w zespole rockowo-hybrydowym. Autor opowiadań oraz człowiek z bardzo pozytywnym spojrzeniem na świat. :)
pc

Star Wars: Battlefront w wersji PC bez komunikatora głosowego!

Firma DICE poinformowała właśnie o kwestii wykorzystania komunikatora głosowego w wersji komputerowej swojej najnowszej produkcji, czyli Star Wars: Battlefront. Jak się dowiedzieliśmy, twórcy nie przewidzieli rozmów tego typu.

Wiadomość, jaka do nas dotarła, może Was niestety zasmucić. Producent najnowszej odsłony Star Wars: Battlefront nie zaimplementuje komunikacji głosowej pomiędzy graczami korzystającymi z komputerów PC. Jeśli będziecie chcieli porozmawiać z kolegami i koleżankami, podczas sesji "w odległej galaktyce", to pozostanie Wam skorzystanie z programów od firm trzecich, czyli: Skype, TS3 czy Mumble. Co ciekawe, sprawa wygląda zupełnie inaczej na next-genowych konsolach. Ich właściciele dostaną czat wbudowany w grę.

Podoba Wam się decyzja DICE? A może jesteście zwolennikami cichego grania? Komentujcie śmiało!Sprawdź także:
Star Wars: Battlefront

Star Wars: Battlefront

Premiera: 20 września 2004
PC, PS2, XBOX

Star Wars Battlefront daje ci niepowtarzalną szansę wcielenia się w szeregowego żołnierza w dynamicznych, 64-osobowych multiplayerowych bitwach. Wybierz po której stronie...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   16:53, 15.10.2015
W grach tego typu komunikacja głosowa to nieodzowny element i nie ważne jak kto z niego korzysta. Po za tym skoro konsolę dostaną czat to można powiedzieć, że dzielą graczy.
0 kudosDaerdin   @   19:26, 15.10.2015
Eee tam, jeśli ktoś gra mixy, to zazwyczaj rozmawia na TSie ze swoimi ziomkami.
Wbudowany komunikator głosowy przydaje się czasami jedynie na publikach, ale co z tego, skoro większość osób wykorzystuje go do darcia mordy i puszczania muzyki? Uśmiech Mała strata imho.
0 kudosMaterdea   @   19:37, 15.10.2015
Cytat: MicMus123456789
W grach tego typu komunikacja głosowa to nieodzowny element i nie ważne jak kto z niego korzysta. Po za tym skoro konsolę dostaną czat to można powiedzieć, że dzielą graczy.
Battlefront tak bardzo taktyczny. No naprawdę.
0 kudosTheCerbis   @   22:16, 15.10.2015
Zgadzam się z MicMusem. Opcja rozmów głosowych powinna być, zwłaszcza że konsole jednak będą miały.