XCOM i dwie części Saints Row w darmowym weekendzie Steam

Możliwość przetestowania wybranych produkcji za darmo to jedna z usług mających zachęcić do korzystania ze Steama.

@ 11.09.2015, 08:34
Kacper "Itchytude" Kutelski
I AM ERROR.
pc, free 2 play

XCOM i dwie części Saints Row w darmowym weekendzie Steam

Możliwość przetestowania wybranych produkcji za darmo to jedna z usług mających zachęcić do korzystania ze Steama. Patrząc na zbiór gier oferowanych w ten weekend można odnieść wrażenie, że ten plan nie może nie wypalić - wystarczy posiadać konto w serwisie by móc przez ograniczony czas zagrać za darmo w cztery płatne tytuły. W tym tygodniu stawkę otwiera niezależne Ratz Instagib 2.0 lecz mamy również bardziej popularne Saints Row: The Third, Saints Row IV oraz XCOM: Enemy Unknown.

Tytuły są dostępne za darmo po zalogowaniu w kliencie Steam - aby w nie zagrać wystarczy pobrać stosowne pliki za pośrednictwem zakładki "Biblioteka". Okres darmowej zabawy w wymienionymi tytuły będzie trwać do godziny 11:00 w poniedziałek (14.09). Po tym czasie zapisany stan gry pozostanie na naszym komputerze ale kontynuowanie rozgrywki będzie wymagało zakupienia pełnej wersji gry. Nie ma więc czasu do stracenia.

XCOM i dwie części Saints Row w darmowym weekendzie Steam
"Free Weekend" pojawia się coraz częściej i tym razem przyniósł pecetowym graczom naprawdę solidny zbiór gier. Warto więc pamiętać, że w czasie trwania promocji (oraz jeszcze kilka godzin później) wszystkie objęte nią tytuły można kupić po obniżonej cenie. Obie części Saints Row są przecenione o 80%, podstawowa wersja XCOM-a - o 75%, a Ratz - o połowę domyślnej ceny.

Sprawdź także:
Saints Row: The Third

Saints Row: The Third

Premiera: 15 listopada 2011
PC, PS3, XBOX 360, SWITCH

Saints Row: The Third to trzecia z kolei część serii strzelanek z widokiem TPP, które podobnie, jak w przypadku GTA, nie prowadzą gracza za rękę, wcześniej zdefiniowanym ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?