Filary rozgrywki w Need for Speed

Need for Speed 2015 to kompleksowo przygotowana gra wyścigowa studia Ghost Games, która pojawi się na rynku w listopadzie.

@ 04.09.2015, 12:21
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Filary rozgrywki w Need for Speed

Need for Speed 2015 to kompleksowo przygotowana gra wyścigowa studia Ghost Games, która pojawi się na rynku w listopadzie. Producenci zdecydowali się opublikować kolejny materiał wideo, podkreślający istotne elementy rozgrywki.

Rzeczony restart serii Electronic Arts zapowiada się smakowicie, szczególnie ze względu na silnik Frostbite 3.0, na którym ten tytuł działa. Pozwoliło to twórcom wypracować bardzo wysokiej jakości oprawę graficzną, dynamiczne oświetlenie, świetne cieniowanie oraz wysokiej jakości modele samochodów. Ale przecież grafika to nie wszystko!

Co ciekawe, w najnowszym Need for Speed pojawi się, znany chociażby z gry DiRT 3, tryb Gymkhana, czyli plac zabaw dla fanów motoryzacji. Ghost Games potwierdzają, że stylowa jazda popłaca i konkurencji typu ”Drift” oraz podobnych wariacji będzie mnóstwo. Otrzymamy nie tylko klasyczne wyścigi jakie znamy z innych ścigałek, ale również typowe playground, gdzie będziemy mogli trochę poszaleć. Fajna sprawa, która z pewnością sprawdzi się w najnowszej odsłonie serii.

Na poniższym materiale wideo możemy zaobserwować ponadto, jak bardzo rozbudowany jest edytor samochodów, czyli tuning wizualny. Zmienimy praktycznie wszystko - kolor karoserii, odcień poszczególnych elementów, naklejki, barwę tarcz i klocków hamulcowych. Nieźle to wygląda w praktyce i warto już teraz pochwalić Ghost Games za wykonanie gry.

Tytuł debiutuje już 5 listopada na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych.


Sprawdź także:
Need for Speed 2015

Need for Speed 2015

Premiera: 17 marca 2016
PC, PS4, XBOX ONE

Need for Speed to reaktywacja serii, za które odpowiedzialne jest studio Ghost Games. Po rocznej przerwie w 2014 roku, cykl wraca bez podtytułu, będąc rebootem całej mark...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosFestus_   @   15:30, 04.09.2015
W końcu NFS, który wygląda z jedne strony na powrót do korzeni, a z drugiej na rewolucję w serii. Pierwszy raz od Carbona - jaram się nowym NFSem C:

Zapomnieli dodac, że trailer zawierał lokowanie produktu xD Monster w 0:45.
0 kudosTheCerbis   @   16:35, 04.09.2015
Dobrze, że wziął się za to nowy (prawie, bo ma na koncie Rivals) producent. Może wreszcie dostaniemy porządnego NfSa, godnego następcę Undergroundów?