Mount & Blade: Warband, Company of Heroes 2 oraz ARK: Survival Evolved w darmowym weekendzie Steam

Możliwość przetestowania gry za darmo może być korzystna nie tylko dla graczy, ale również dla deweloperów.

@ 29.08.2015, 00:36
Kacper "Itchytude" Kutelski
I AM ERROR.
pc

Mount & Blade: Warband, Company of Heroes 2 oraz ARK: Survival Evolved w darmowym weekendzie Steam

Możliwość przetestowania gry za darmo może być korzystna nie tylko dla graczy, ale również dla deweloperów. Wszyscy w końcu dobrze wiemy, że od dopracowanych i miodnych produkcji nie sposób oderwać się po jedynie trzech dniach zabawy, co może stanowić zachętę do zakupienia pełnej wersji.

Być może, z tego właśnie powodu, w tym tygodniu w akcji Darmowego weekendu Steam udostępniono graczom aż cztery, reprezentujące różne gatunki, tytuły. Są to: unikalne i klimatyczne Mount & Blade: Warband, intrygujące ARK: Survival Evolved oraz dwie części strategicznego Company of Heroes.

Mount & Blade: Warband, Company of Heroes 2 oraz ARK: Survival Evolved w darmowym weekendzie Steam
Mount & Blade: Warband to najpopularniejsze wydanie kultowego Mount & Blade, w którym przyjdzie nam przemierzać otwarty świat własnoręcznie stworzonym wojakiem. Główną atrakcją gry jest kompletowanie armii i rozwijanie protagonisty, celem wzięcia udziału w ogromnych potyczkach pełnych świszczących strzał i szarżującej kawalerii. Warband oferuje również możliwość angażowania się w politykę wybranej frakcji, a na graczy znudzonych podstawowym trybem dla samotnego gracza czeka istne zatrzęsienie modów oraz wciąż funkcjonujący tryb multiplayer.

Druga z oferowanych produkcji - ARK: Survival Evolved - to kolejny tytuł pozwalający na zabawę w otwartym świecie. Tym razem jednak siłą napędową gry nie są feudalne potyczki a... zabijanie i oswajanie dinozaurów. ARK łączy w sobie mechanikę znaną z FPS-ów z craftingiem i elementami survivalu. Całość zaserwowano w "sieciowym" sosie - dzieło oferuje możliwość tworzenia plemion w zespół z innymi graczami, udział w pojedynkach PvP i wiele innych atrakcji.

Mount & Blade: Warband, Company of Heroes 2 oraz ARK: Survival Evolved w darmowym weekendzie Steam
Na zakończenie należy wspomnieć o Company of Heroes, będącym dobrą propozycją dla graczy o taktycznym zacięciu. Obie gry skupiają się na konfliktach rozgrywających się w połowie XX wieku, oferując scenariusze wzorowane na rzeczywistych wydarzeniach z Drugiej Wojny Światowej. Do zadań graczy należy rekrutowanie jednostek, celem zabezpieczenia rozmieszczonych na mapie punktów strategicznych. Przyda się znajomość wad i zalet naszych podwładnych, odpowiednie wykorzystanie terenu i budynków oraz rozsądne gospodarowanie pozyskanymi surowcami.

Wszystkie propozycje dostępne są za poziomu klienta platformy Steam za darmo do poniedziałku (a dokładniej - do godziny 17). Warto pamiętać, że zarówno Mount & Blade: Warband oraz obie części Company of Heroes zostały na czas trwania akcji solidnie przecenione.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?