Broken Sword 5: Klątwa Węża - wersje na Xbox One i PlayStation 4 ukażą się nakładem firmy Cenega

Przygodówka studia Revolution Software, Broken Sword 5: Klątwa Węża, ukazała się już na komputerach PC, PS Vita oraz smartfonach i tabletach.

@ 28.08.2015, 12:22
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
ps4, xbox one

Broken Sword 5: Klątwa Węża - wersje na Xbox One i PlayStation 4 ukażą się nakładem firmy Cenega

Przygodówka studia Revolution Software, Broken Sword 5: Klątwa Węża, ukazała się już na komputerach PC, PS Vita oraz smartfonach i tabletach. Potwierdzono wersje na Xboksa One i PlayStation 4, zaś dziś dowiedzieliśmy się, że pudełka z nimi zadebiutują w Polsce dzięki firmie Cenega.

Premiera Broken Sword 5 na konsolach obecnej generacji została zaplanowana na 4 września tego roku - również w przypadku Polski! Przez fakt, że to firma CDP.pl przygotowywała spolszczenie do pecetowej wersji gry (której była też dystrybutorem), Cenega nie mogła z niego skorzystać i wprowadzi do obiegu kopie Klątwy Węża wyłącznie w angielskiej wersji językowej.

Broken Sword 5: Klątwa Węża dostępny jest w cenie 119,99 złotych w wybranych sklepach online!


Sprawdź także:
Broken Sword 5: Klątwa Węża

Broken Sword 5: Klątwa Węża

Premiera: 04 grudnia 2013
PC, PSV, MOB, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Broken Sword 5: Klątwa Węża to kolejna odsłona popularnej serii gier przygodowych wyprodukowanych przez studio Revolution Software. Część pieniędzy na produkcję zebrano n...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?