Pillars of Eternity - premiera dodatku The White March Part I

Na wodach cyfrowej dystrybucji zadebiutowała dziś pierwsza część dodatku The White March do klasycznego RPG-a studia Obsidian Entertainment - Pillars of Eternity.

@ 25.08.2015, 11:06
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc


Na wodach cyfrowej dystrybucji zadebiutowała dziś pierwsza część dodatku The White March do klasycznego RPG-a studia Obsidian Entertainment - Pillars of Eternity. Rozszerzenie pozwoli na poznanie nowej historii, awans o dwa levele i przyłączenie świeżych kompanów do swojego teamu.

Akcja Pillars of Eternity: The White March Part I rozpoczyna się po zakończeniu fabuły z podstawowej wersji gry. Drużyna Widzącego trafia do krainy zwanej Białą Marchią, znajdującej się u podnóży góry Durgan, a tam odkrywa pradawne krasnoludzkie sekrety.

Dodatek pozwoli podnieść poziom doświadczenia do 14., zaś w trakcie przygody otrzymamy możliwość przyłączenia do drużyny dwóch nowych postaci - mnicha Zahua oraz łotrzyka Diabła z Caroc. Poniżej możecie obejrzeć jeden z serii zwiastunów przygotowanych przez deweloperów ze studia Obsidian Entertainment z okazji premiery DLC.

The White March Part I kupicie w cenie ok. 48 złotych w kilku polskich sklepach internetowych (Steam na razie nie oferuje sprzedaży rozszerzenia).


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   11:49, 25.08.2015
Ciekawe ile zajmie godzin przejście takiego dodatku?