DOTA 2 - trwa turniej The International z pulą nagród 18 mln dolarów!

Turniej The International to najważniejszy event w kalendarzu profesjonalnych rozgrywek w MOBE od Valve, co potwierdza ogromna pula nagród.

@ 04.08.2015, 14:18
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

DOTA 2 - trwa turniej The International z pulą nagród 18 mln dolarów!

Turniej The International to najważniejszy event w kalendarzu profesjonalnych rozgrywek w MOBE od Valve, co potwierdza ogromna pula nagród. Łącznie wynosi ona aż 18 milionów dolarów! Tak pokaźną kwotę udało się zgromadzić m.in. za sprawą sprzedawanego w grze Kompendium.

DOTA 2 od długiego czasu okupuje pierwsze miejsce wśród najczęściej ogrywanych gier na Steamie - w chwili pisania newsa bawi się nią około 800 tysięcy graczy.

Właśnie dzięki nim udało się zgromadzić tak ogromną pulę - 25% kwoty z każdego sprzedanego w grze Kompendium, wycenionego na 9,99 dolarów, trafiało na konkursowe konto. Kompendium to specjalna, wirtualna księga, pozwalająca m.in. obstawiać mecze czy zdobywać rozmaite nagrody, jak specjalne itemy do gry.

DOTA 2 - trwa turniej The International z pulą nagród 18 mln dolarów!
Pierwsze zmagania w tegorocznym The International odbyły się wczoraj. Dziś, po godzinie 19.00 rozpocznie się drugi dzień turnieju. Wszystkie mecze transmitowane są w sieci, a drabinkę drużyn, jak i linki do streamów, znajdziecie na oficjalnej stronie.

Sprawdź także:
DOTA 2

DOTA 2

Premiera: 09 lipca 2013
PC

DOTA 2 to kontynuacja niezwykle popularnego moda do Warcraft III: Reign of Chaos. Tytuł stworzony przez developerów z Valve, przy współpracy z pierwotnymi twórcami modyfi...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   18:40, 04.08.2015
Dużo pieniędzy, a i lista obdarowanych miejsc jest całkiem długa.