Najnowsza gra z serii Gwiezdnych Wojen od Visceral Games to elementy z Uncharted oraz anulowanego Star Wars 1313

Studio Visceral Games pracuje aktualnie nad jakimś tajemniczym projektem związanym z sagą Gwiezdnych Wojen.

@ 30.06.2015, 13:34
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Najnowsza gra z serii Gwiezdnych Wojen od Visceral Games to elementy z Uncharted oraz anulowanego Star Wars 1313

Studio Visceral Games pracuje aktualnie nad jakimś tajemniczym projektem związanym z sagą Gwiezdnych Wojen. Chociaż nic na jego temat nie wiemy, w trakcie MetroCon poznaliśmy nieco szczegółów. A wszystkiemu winny jest aktor Nolan North.

Przed około godziną pisaliśmy o tym, że Nolan North potwierdził istnienie The Last of Us 2. Tym razem przychodzimy do Was z garścią ciekawostek na temat kolejnej gry z uniwersum Gwiezdnych Wojen, nieujawnionego do tej pory projektu studia Visceral Games.

North rozmawiając ze swoimi fanami powiedział, że nowa gra wspomnianej ekipy będzie połączeniem Uncharted ze Star Wars 1313. Z pierwszego tytułu twórcy zaczerpną sposób opowiadania dynamicznej historii. Z drugiego wezmą zaś metodę przedstawiania akcji.

"Jeśli jesteś fanem Amy Henning oraz jej stylu opowieści, ona przeszłą do EA i przygotowuje zupełnie nową grę z serii Star Wars w stylu Uncharted. Wiem o niej sporo i będzie wspaniała", powiedział North.

Wtedy jeden z fanów zapytał czy będzie to coś w stylu Star Wars 1313, a aktor przyznał, że "będzie inna, ale na podobnych zasadach".

Zapowiada się nieźle. Nie wiadomo niestety kiedy nastąpi jakakolwiek prezentacja, a tym bardziej premiera. Pozostaje się uzbroić w cierpliwość. Kończąc podrzucę jeszcze ostatni materiał z anulowanego Star Wars 1313. Prawda, że zapowiadało się to nieźle?

Sprawdź także:
Uncharted: Drake's Fortune

Uncharted: Drake's Fortune

Premiera: 19 listopada 2007
PS3

Uncharted: Drake's Fortune jest grą zręcznościową nawiązującą delikatnie do serii Tomb Raider, w pełni wykorzystującą możliwości konsoli PS3. Głównym bohaterem Unchart...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoskehciu   @   13:46, 30.06.2015
No i pięknie😊 Star Wars: 1313 to projekt, na który czekało spore grono osób (ja też), więc jeśli ta produkcja będzie chociaż podobna do wspomnianego tytułu to czekam z niecierpliwością na jakiekolwiek informacje o niej, a najlepiej jakiś gameplay 😆
0 kudosshuwar   @   14:16, 30.06.2015
No! Wiedziałem, że 1313 to za ciekawy projekt żeby został totalnie pogrzebany!
0 kudosFox46   @   15:41, 30.06.2015
Raczej nie został totalnie pogrzebany, bo przecież już 1313 pokazywało właśnie taką rozgrywkę, aczkolwiek bohaterowie mogą się zmienić ciekawe jak dużo się zmieni.