E3 '15: Poznajcie Dreams, nową grę twórców LittleBigPlanet

Media Molecule to studio, które stawia na produkcje rozwijające kreatywność. Z tego właśnie powodu deweloper chce jedynie dostarczać graczom narzędzi do tworzenia własnych kreacji.

@ 16.06.2015, 12:21
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
psv, ps4

E3 '15: Poznajcie Dreams, nową grę twórców LittleBigPlanet

Media Molecule to studio, które stawia na produkcje rozwijające kreatywność. Z tego właśnie powodu deweloper chce jedynie dostarczać graczom narzędzi do tworzenia własnych kreacji. Nie chcą im podsuwać gotowych pomysłów. W duchu tego przesłania powstaje Dreams - nowy projekt ekipy.

W trakcie wczorajszej konferencji Sony na targach E3 zobaczyliśmy kolejne przedsięwzięcie studia Media Molecule, grę Dreams, odpowiedzialnego m.in. za serię LittleBigPlanet oraz Tearaway. Chociaż nie ujawniono w jaki konkretnie sposób przebiegać będzie zabawa, pokazano kilka efektów końcowych.

Chodzi o to, że każdy z nas ma sny. Sny owe jesteśmy w stanie przenosić w grze do wirtualnego świata, a następnie udostępniać je innym zainteresowanym. Ci mogą dołożyć własne pomysły, a następnie tchnąć życie w powstałą w ten sposób kreację.

"Dreams to miejsce, gdzie możesz grać i doświadczać snów Media Molecule oraz naszej społeczności. To miejsce, gdzie możesz tworzyć własne sny, niezależnie od tego czy są to gry, sztuka, filmy, muzyka, czy cokolwiek pomiędzy lub poza", powiedział przedstawiciel studia w trakcie prezentacji, a następnie pokazał materiały filmowe związane z grą. Znajdziecie je oczywiście poniżej.
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?