E3 '15: Rare Replay pozwoli jeszcze raz zasmakować klasyków studia Rare

Podczas konferencji Microsoftu zapowiedziano Rare Replay, czyli składankę kultowych gier studia Rare, która zadebiutuje na konsoli Xbox One 4 sierpnia bieżącego roku.

@ 15.06.2015, 21:04
Kamil "zvarownik" Zwijacz
xbox one


Podczas konferencji Microsoftu zapowiedziano Rare Replay, czyli składankę kultowych gier studia Rare, która zadebiutuje na konsoli Xbox One 4 sierpnia bieżącego roku. Kompilacja hitów sprzedawana będzie w cenie 30 dolarów, oferując w zamian trzydzieści starych produkcji, w tym:

RC Pro-Am,
Perfect Dark,
Jet Force Gemini,
Battletoads,
Banjo-Kazooie.

Będzie to nie lada gratka nie tylko dla miłośników klasyki, ale także łowców osiągnięć, gdyż pakiet pozwoli zdobyć aż 10000 punktów Gamerscore. Poniżej prezentujemy zwiastun Rare Replay.
Sprawdź także:

Rare Replay

Premiera: 04 sierpnia 2015
XBOX ONE

Rare Replay to kompilacja gier autorstwa brytyjskiego studia Rare. Gra upamiętnia trzydziestolecie istnienia firmy a w jej skład wchodzi aż 30 różnych klasycznych pozycji...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdenilson   @   00:40, 16.06.2015
Za same przygody wiewióra Conckera by się chciało tą paczkę. Ta gra jest tak ciężko dostępna, że teraz w końcu będzie z tym lepiej. Pewnie to będzie wersja prosto Xboxa, a nie taka jaka była w pierwowzorze na N64. Jednak lepsze to niż nic.