Broken Sword 5: Klątwa Węża ukaże się na konsolach Xbox One i PlayStation 4

Broken Sword to owiana legendą seria przygodówek, której pierwsza część ujrzała światło dzienne niespełna 20 lat temu.

@ 11.06.2015, 14:32
Kacper "Itchytude" Kutelski
I AM ERROR.
ps4, xbox one


Broken Sword to owiana legendą seria przygodówek, której pierwsza część ujrzała światło dzienne niespełna 20 lat temu. Ta dopracowana produkcja z automatu podbiła serca graczy za sprawą doskonałej grafiki i animacji oraz dobrze przemyślanych, spójnych i logicznych łamigłówek.

Broken Sword 5: Klątwa Węża również ma już pierwszą młodość za sobą - została bowiem wydana na kilka platform sprzętowych (w tym komputery stacjonarne, PS Vita oraz systemy iOS i Android), jednak dopiero teraz pojawiła się okazja zobaczyć grę w akcji na Xboksie One i PlayStation 4.

Klątwa Węża wykorzystuje znaną i lubianą mechanikę point & click i opowiada historię George'a i Nico, którzy podczas wizyty w pewnej paryskiej galerii sztuki stają się świadkami morderstwa i kradzieży, wydawałoby się, bezwartościowego obrazu - la Maledicció. Oczywiście intryga jest szyta bardzo grubymi nićmi i gracze szybko odnajdą drugie, a nawet trzecie dno przedstawionej w grze historii.


Jeśli więc uwielbiacie oldschoolową przygodę, a do tej pory nie mieliście okazji zagrać w Broken Sword 5: Klątwa Węża, to warto poczekać na wydanie przeznaczone na PlayStation 4 i Xboksa One. Data premiery tytułu studia Revolution Software na powyższe platformy została zaplanowana na lato tego roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?