W trakcie E3 2015 Platinum Games zapowie grę Vanquish 2?

Vanquish to bardzo dynamiczna gra akcji, w której wcielaliśmy się w żołnierza z elitarnego oddziału, mającego za zadanie ocalenie ludzkości przed zagładą.

@ 11.06.2015, 12:23
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one


Vanquish to bardzo dynamiczna gra akcji, w której wcielaliśmy się w żołnierza z elitarnego oddziału, mającego za zadanie ocalenie ludzkości przed zagładą. Twórcy gry, studio Platinum Games, szykują coś na E3. Czyżby kontynuację tej właśnie produkcji?

Przed dwoma dniami pisaliśmy o tym, że studio Platinum Games szykuje jakąś zapowiedź na tegoroczne targi E3. Nadal nie wiemy z czym konkretnie będziemy mieć do czynienia, niemniej jednak deweloper podrzucił prawdopodobnie pewną podpowiedź.

Na łamach swojego Twittera, firma dodała screen, pochodzący z pierwszej odsłony Vanquish. Czy to zwykły zbieg okoliczności? Czy odpowiednio zaplanowana zagrywka? Przekonamy się już w przyszłym tygodniu. Chcielibyście w ogóle Vanquish 2? Czy jedynka w żaden sposób do Was nie przemawia?Sprawdź także:

Vanquish

Premiera: 19 października 2010
PS3, XBOX 360, PC, PS4, XBOX ONE

Vanquish to futurystyczna strzelanka z elementami gry akcji ze studia Platinum Games, mającego na swoim koncie efektownego hack & slasha zatytułowanego Bayonetta.Fabuła V...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosremik1976   @   10:49, 12.06.2015
Fajnie byłoby jakby powstała druga część. Choć gra nie grzeszy fabułą, to dostarcza non stop solidną dawkę akcji. Jeżeli tylko przeniosą to do drugiej części to jest grą na którą warto czekać. Niestety akcja jest jedynym atutem tej gry więc jak ją przegadają to gra nie będzie miała wiele do zaoferowania. Miejmy nadzieję, że tego nie skopią i że powstaje godny następca, bez multiplayera.