Inside - nowa gra twórców Limbo - opóźniona

Studio Playdead zasłynęło za sprawą świetnej, niezwykle klimatycznej gry Limbo. Obecnie deweloperzy pracują zaś nad swoim drugim projektem, Inside.

@ 05.06.2015, 12:02
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
xbox one

Inside - nowa gra twórców Limbo - opóźniona

Studio Playdead zasłynęło za sprawą świetnej, niezwykle klimatycznej gry Limbo. Obecnie deweloperzy pracują zaś nad swoim drugim projektem, Inside. Niestety jego premiera została przesunięta, co gorsze, nie wiemy na kiedy dokładnie.

Najnowsza gra studia Playdead, Inside, miała trafić do graczy w pierwszej połowie 2015 roku, czyli w zasadzie do końca bieżącego miesiąca. Twórcy wystosowali jednak krótką wiadomość dla redakcji portalu Polygon, w której ujawniają, że projekt zaliczy obsuwę.

"Po pięciu latach produkcji, my, bardziej niż ktokolwiek inny, nie możemy się doczekać premiery. Jesteśmy bardzo blisko niej, ale potrzebujemy nieco więcej czasu, niż pierwotnie zakładaliśmy" - czytamy w oświadczeniu.

Inside - nowa gra twórców Limbo - opóźniona
Na koniec przypomnę jeszcze, że Inside trafi początkowo wyłącznie do posiadaczy konsol Xbox One. Napisałem początkowo, albowiem wcześniej, czy później, umowa na ekskluzywność najpewniej wygaśnie. Limbo także zadebiutowało na konsoli Microsoftu (wówczas był to Xbox 360), a obecnie grę można dostać na 4 innych platformach.

Sprawdź także:
Limbo

Limbo

Premiera: 21 lipca 2010
XBOX 360, PC, PS3, PSV, MOB

Limbo to dość nietypowa gra platformowa, która oferuje czarno białą oprawę wizualną. Za produkcję odpowiedzialne jest studio PlayDead. W grze wcielamy się w postać mło...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosKrru   @   19:02, 06.06.2015
Chyba wcześniej nie czytałem o tej grze, ale od obejrzenia zwiastunu czekam na nią. Na zwiastunie wygląda bardzo dobrze. Klimatem przypomina poprzednią grę tego studia.