Risen 3 pojawi się na PlayStation 4

Piranha Bytes postanowiła przełamać lody, przekroczyć granice i tak dalej, i tak dalej. Pomijając jednak nastrojowy wstęp, pozwólcie, że przejdę do konkretów.

@ 07.05.2015, 18:14
ps4

Risen 3 pojawi się na PlayStation 4

Piranha Bytes postanowiła przełamać lody, przekroczyć granice i tak dalej, i tak dalej. Pomijając jednak nastrojowy wstęp, pozwólcie, że przejdę do konkretów. Risen 3 będzie pierwszą grą ze stajni niemieckiego studia, która ukaże się na next-genie. Już w sierpniu tytuł zawędruje na PlayStation 4.

Standardowo, jak to przy tego typu portach bywa, Risen 3: Enhanced Edition będzie rozszerzoną wersją wydanej rok temu podstawki, zawierającą wszystkie dodatki i aktualizacje oraz znaczne usprawnienia wizualne. Deweloperzy wykorzystali zupełnie nowe efekty graficzne, przez co gra ma wyglądać jeszcze bardziej okazale aniżeli podczas pierwotnego wydania. Dynamiczny cykl dnia i nocy, ładniejsze cieniowanie i inne post-produkcyjne bajery.

"Enhanced Edition daje nam szansę zaprezentować grę szerszemu gronu konsolowych graczy. Dzięki ulepszeniom graficznym eksploracja i poznawanie świata będą jeszcze bardziej żywe i przyjemne dla oka", powiedział Björn Pankratz, kierownik projektu.

Premiera rozszerzonej edycji, zarówno pudełkowej, jak i cyfrowej, już 21 sierpnia.

Sprawdź także:
Risen 3: Władcy Tytanów

Risen 3: Władcy Tytanów

Premiera: 12 sierpnia 2014
PS3, PC, XBOX 360, PS4

Risen 3: Władcy Tytanów jest kolejną częścią słynnej serii gier RPG, opracowanej przez studio Piranha Bytes. Produkcja w przeciwieństwie do dwóch poprzednich odsłon nie s...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosFox46   @   12:26, 08.05.2015
WOW super!!, teraz pytanie po co ??. Właśnie koleiny raz skok na kasę.
0 kudosDawidci   @   12:52, 08.05.2015
Eh, ile tego wszystkiego, tylko by odświeżali