Hearthstone dotarło do trzydziestu milionów osób

Po kwietniowej premierze na smartfonach, Blizzard uraczył nas kolejnymi wieściami w sprawie darmowej karcianki Hearthstone.

@ 05.05.2015, 22:05
pc, mob, free 2 play

Hearthstone dotarło do trzydziestu milionów osób

Po kwietniowej premierze na smartfonach, Blizzard uraczył nas kolejnymi wieściami w sprawie darmowej karcianki Hearthstone. W grę zagrało bowiem już ponad trzydzieści milionów osób, co stanowi siedmiomilionowy progres popularności, względem danych pochodzących z lutego tego roku.

Dokładnie szóstego dnia lutego dwutysięcznego piętnastego roku miałem przyjemność poinformować Was o raporcie finansowym firmy Activision Blizzard. Opublikowane wówczas dane mówiły o dwudziestu czterech milionach zagrywających się ludzi. Produkcja została udostępniona w modelu free to play, co oznacza, że aby zagrać nie musimy wydawać pieniędzy. Zamiast tego pojawiły się mikropłatności, pozwalające szybciej wejść w posiadanie nowej talii kart.

Formułka najwyraźniej spodobała się graczom, bo, jak widać, szturmem ruszyli na serwery i jestem przekonany, że rekord 30 milionów ludzi zostanie jeszcze wielokrotnie pobity, czego oczywiście Blizzardowi życzymy.Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?