[Zakończony] Konkurs Space Colony: Steam Edition - zgarnij jeden z pięciu kluczy do pełnej wersji gry!

Wczoraj zadebiutowała odświeżona wersja strategii kosmicznej stworzonej w 2003 roku przez FireFly Studios.

@ 01.05.2015, 11:17
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc


Wczoraj zadebiutowała odświeżona wersja strategii kosmicznej stworzonej w 2003 roku przez FireFly Studios. Na Steamie możecie kupić już kolejną próbę odświeżenia klasycznej produkcji od twórców Twierdzy - Space Colony: Steam Edition. Jeśli jednak nie posiadacie odpowiednich funduszy, to mamy dla Was konkurs!

Do rozdania jest pięć kluczy do Space Colony: Steam Edition. Zabawa jest prosta - wystarczy, że w poprzez prywatną wiadomość wyślecie mi (ten profil - klik) odpowiedź na jedno bardzo proste zadanie:

Podaj dokładną datę (dzień, miesiąc oraz rok) wydania oryginalnego Space Colony w Polsce!

Wygrywa pierwsze pięć osób, które poprzez prywatną wiadomość do mnie wyślą poprawną odpowiedź. Klucze aktywujecie, oczywiście, na Steamie!

Space Colony: Steam Edition to wersja stworzona specjalnie na platformę firmy Valve. Zawiera nową kampanię, osiągnięcia, karty oraz wsparcie Warsztatu Steam. Edycja HD pozwala na oddalenie widoku i oglądanie całej mapy. Celem gracza jest zadbanie o kondycję finansową przedsiębiorstwa, zdrowie psychiczne oraz fizyczne pracowników, a także o pozostałe ekonomiczne aspekty. Do wyboru oddano ponad 100 różnych struktur, które służą do wybudowania bazy dla naszej załogi.


Sprawdź także:

Space Colony: Steam Edition

Premiera: 30 kwietnia 2015
PC

Space Colony: Steam Edition to odświeżona edycja gry strategicznej od Firefly Studios. Pierwotna wersja produkcji została opublikowana 14 października 2003. W Space Co...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?