Ubisoft pracuje nad grami osadzonymi w uniwersum Child of Light

Child of Light, to gra piękna, ale - w mojej opinii - pozbawiona substancji. To taki przerost formy nad treścią, gdzie deweloperzy mieli fajny pomysł na świat, ale już niekoniecznie wiedzieli co zrobić z grywalnością.

@ 15.04.2015, 12:49
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps3, xbox 360, psv, wiiu, ps4, xbox one

Ubisoft pracuje nad grami osadzonymi w uniwersum Child of Light

Child of Light, to gra piękna, ale - w mojej opinii - pozbawiona substancji. To taki przerost formy nad treścią, gdzie deweloperzy mieli fajny pomysł na świat, ale już niekoniecznie wiedzieli co zrobić z grywalnością. Dlatego było nudno i schematycznie. Jest jednak szansa, że będzie lepiej.

Jak się właśnie dowiedzieliśmy, Lumeria, fantastyczna kraina, w której toczy się akcja Child of Light, powróci. Deweloperzy pracują bowiem na kilkoma różnymi projektami, mającymi za zadanie jeszcze mocniej przybliżyć nam to piękne uniwersum. Potwierdził to sam twórca wirtualnego świata Lumerii, Patrick Plourde.


Co to oznacza? Dostaniemy kontynuację scrollera sprzed roku? Czy może coś zupełnie nowego? Cokolwiek by to nie było, pozostaje czekać. Plourde chwali się, że zapowiedź nadejdzie wkrótce, a więc nie zostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość.

Sprawdź także:
Child of Light

Child of Light

Premiera: 30 kwietnia 2014
XBOX 360, PS3, PS4, PC, XBOX ONE, WIIU, PSV, SWITCH

Child of Light to produkcja łącząca w sobie elementy platformówki, gry przygodowej oraz jRPG. Za jej przygotowanie odpowiada odział Ubisoft Montreal. Gracz wciela się ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?