Zapowiedziano Saint Seiya: Soldiers' Soul - bijatykę ze słynnymi Rycerzami Zodiaku

Starsi użytkownicy naszego portalu być może pamiętają popularne niegdyś anime Rycerze Zodiaku. O ile szał na ten tytuł minął już dawno, tak żyje on w dalszym ciągu wśród największych fanów.

@ 13.04.2015, 11:37
Kamil "zvarownik" Zwijacz
pc, ps3, ps4

Zapowiedziano Saint Seiya: Soldiers' Soul - bijatykę ze słynnymi Rycerzami Zodiaku

Starsi użytkownicy naszego portalu być może pamiętają popularne niegdyś anime Rycerze Zodiaku. O ile szał na ten tytuł minął już dawno, tak żyje on w dalszym ciągu wśród największych fanów. To własnie do nich skierowana jest niniejsza wiadomość.

Firma Namco Bandai zapowiedziała bowiem kolejną bijatykę wykorzystującą tę markę - Saint Seiya: Soldiers' Soul. Potwierdzono również, że projekt ukaże się w anglojęzycznych krajach jesienią bieżącego roku, w wersji na konsole PlayStation 4, PlayStation 3 i komputery PC. Produkcja zaoferować ma bohaterów znanych z telewizyjnego serialu, którymi oczywiście będziemy walczyć, wykorzystując ich moce.

Ciężko stwierdzić, co z tego wszystkiego wyjdzie, gdyż mając w pamięci Saint Seiya: Brave Soldiers, raczej nie ma co liczyć na hit, ale fani Rycerzów Zodiaku i tak nie mają zbyt wielu alternatyw, więc warto mieć ten tytuł na uwadze.


Sprawdź także:
Saint Seiya: Brave Soldiers

Saint Seiya: Brave Soldiers

Premiera: 17 września 2013
PS3

Saint Seiya: Brave Soldiers to bijatyka bazująca na mandze i anime znanej w naszym kraju pod nazwą Rycerze Zodiaku. Za produkcje odpowiedzialne jest studio Namco Bandai. ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfrycek88   @   12:01, 13.04.2015
Ja tam i tak kupię bo lubię bijatyki a ty czy są na motywach anime lub mangi jest dla mnie bez znaczenia
0 kudosFox46   @   12:23, 13.04.2015
Jaaaa rycerze zodiaku!! łączmy się Szczęśliwy hahahaha

Omijam szerokim łukiem takie gierki
0 kudoslukas94mos   @   13:14, 13.04.2015
Nigdy nie widziałem czy ten blondyn i ten w zielonych włosach tak dziołcha czy chop....