W przyszłym miesiącu zagramy w The Incredible Adventures of Van Helsing III

Twórcy gry The Incredible Adventures of Van Helsing III zaprezentowali pierwsze fragmenty rozgrywki z nadchodzącego hack and slasha.

@ 02.04.2015, 19:40
pc

W przyszłym miesiącu zagramy w The Incredible Adventures of Van Helsing III

Twórcy gry The Incredible Adventures of Van Helsing III zaprezentowali pierwsze fragmenty rozgrywki z nadchodzącego hack and slasha. Jednocześnie ujawniono, że projekt ukaże się w cyfrowej dystrybucji na PC-tach w maju bieżącego roku, w cenie 14,99 dolarów.

Gracze ponownie pokierują potomkiem tytułowego Van Helsinga, który tym razem będzie musiał zmierzyć się ze swoim byłym sojusznikiem. Produkcja zaoferuje możliwość zabawy w singlu oraz w ramach czteroosobowego trybu współpracy. Możliwa ma być też rozgrywka w PvP dla ośmiu graczy.

Z nowości warto wspomnieć o sześciu niewidzianych wcześniej klasach postaci. Dwie z nich, Umbralist i Phlogistoneer, obejrzycie na poniższym materiale wideo oraz na załączonych screenach. Pozostałą czwórkę mamy poznać w najbliższym czasie.

Krótko pisząc, zapowiada się łakomy kąsek dla miłośników gatunku, o ile oczywiście nie przejadła się Wam ta seria, gdyż będzie to już trzecia odsłona w przeciągu trzech lat.W przyszłym miesiącu zagramy w The Incredible Adventures of Van Helsing III

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosgeass   @   08:36, 03.04.2015
Już III część? Szczęśliwy Jeszcze w pierwszą nie zagrałem nawet Oo
0 kudosJackieR3   @   09:06, 03.04.2015
O ile dobrze zauważyłem to gostek biegał w mechu. Zdziwiony Dla mnie przegięcie,trza się trzymać klimatu. Poirytowany
0 kudosmanio_sq   @   15:44, 03.04.2015
Przeszedłem obie części i czekam z niecierpliwością na 3.
0 kudosFox46   @   17:14, 03.04.2015
Można wnioskować że trójka wniesie niewiele zmian względem dwójki.