Nowe Guitar Hero zostanie zapowiedziane w kwietniu?

Od jakiegoś czasu w Internecie pojawiają się kolejne pogłoski głoszące wskrzeszenie serii Guitar Hero.

@ 24.03.2015, 13:00
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Nowe Guitar Hero zostanie zapowiedziane w kwietniu?

Od jakiegoś czasu w Internecie pojawiają się kolejne pogłoski głoszące wskrzeszenie serii Guitar Hero. Wiemy już na pewno, że do świata żywych powróci Rock Band, a za kilkanaście dni chyba doczekamy się podobnego komunikatu od Actvision.

W serwisie Gamereactor opublikowano bowiem informację (została już usunięta), w której zamieszczono wiadomość e-mail, nadesłaną przez wydawcę serii, zawierającą zaproszenie do Hamburg Rock City. Tam ponoć 1 kwietnia zostanie oficjalnie zapowiedziane nowe Guitar Hero.

Oczywiście nie są doniesienia pewne w 100%, ale wydaje się, że gatunek gier muzycznych powoli zaczyna wracać do łask. Czekamy zatem na dalsze informacje, a tymczasem przypominam, że w Guitar Hero zabawa polegała na odgrywaniu utworów muzycznych przy pomocy plastikowych imitacji instrumentów. Swego czasu była to jedna z najpopularniejszych serii na rynku, jednak w pewnym momencie rynek tego typu produkcji załamał się pod naporem kolejnych takich samych odsłon.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?