Zwolnienia w Perfect World Entertainment, wydawcy gier Star Trek Online i Neverwinter

Właśnie się dowiedzieliśmy, że część pracowników firmy Perfect World Entertainment została zwolniona. Informacja taka dociera do nas od ekipy studia Cryptic, odpowiedzialnego m.

@ 19.03.2015, 13:17
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Zwolnienia w Perfect World Entertainment, wydawcy gier Star Trek Online i Neverwinter

Właśnie się dowiedzieliśmy, że część pracowników firmy Perfect World Entertainment została zwolniona. Informacja taka dociera do nas od ekipy studia Cryptic, odpowiedzialnego m.in. za grę MMORPG zatytułowaną Neverwinter.

W sieci pojawiły się doniesienia o tym, że Perfect World Entertainment przechodzi konkretnych rozmiarów restrukturyzację. Niestety jest ona prawdopodobnie zakrojona na dość znaczną skalę, albowiem wydawca usuwa wpisy na Twitterze, w których pracownicy Cryptic twierdzą, że to prawdziwa "rzeź". Notki błyskawicznie znikają, a w związku z tym nie ma już żadnych dowodów ich istnienia.

W chwili obecnej wiemy jedynie o zwolnieniach w Cryptic Studios nie wiadomo czy inne ekipy należące do Perfect World Entertainment, np. Redwood Shores, także zostały dotknięte. Więcej informacji być może zdobędziemy wkrótce. Póki co nie pozostaje nic innego, jak życzyć wszystkiego dobrego osobom dotkniętym.

Sprawdź także:
Star Trek Online

Star Trek Online

Premiera: 02 lutego 2010
PC

Star Trek Online to pierwszy MMORPG rozgrywający się w uniwersum Star Treka. Fabuła tejże produkcji toczy się w roku 2409. Gracze tworzą własną postać, wybierając spośród...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?