Elite: Dangerous na Xboksie One tak dobre jak na PC?

Podczas wczorajszej prezentacji na GDC 2015 deweloper gry Elite: Dangerous, studio Frontier Developments, ogłosił iż gra zadebiutuje na platformie Xbox One tego lata.

@ 05.03.2015, 17:41
"Edgar"
pc, xbox one


Podczas wczorajszej prezentacji na GDC 2015 deweloper gry Elite: Dangerous, studio Frontier Developments, ogłosił iż gra zadebiutuje na platformie Xbox One tego lata. Twórcy zapewniają nas, że dostaniemy dokładnie tę samą grę, co na blaszakach.

Gracze, którzy obawiali się o to, że zapowiedziana wczoraj konwersja gry Elite: Dangerous dla Xboksa One będzie uproszczona, mogą spać spokojnie. Twórcy obiecują, że nic takiego nie będzie miało miejsca. Konsolowy produkt będzie kopią wersji komputerowej. Wpis na ten temat sporządził prezes Frontier Developments, David Braben, na oficjalnym forum gry.

"Elite: Dangerous w wersji dla Xboksa One zapewni pełne i autentyczne doznania - takie same, jak na innych platformach. Gra nie zostanie ograniczona i uproszczona. Będziemy tworzyć dla całkowicie nowych odbiorców, ale to nie oznacza ani zmiany kierunku rozwoju gry, ani spowolnienia rozwoju wersji PC" - powiedział Braben.


Zapowiedział również, że wersje na PC, Mac i Xboksa One, będą współdzieliły tę samą główną/nadrzędną narrację i stan galaktyki, więc cokolwiek gracze włożą do gry nie będzie ograniczone tylko do ich systemów.

Sprawdź także:

Elite: Dangerous

Premiera: 2015
PC, XBOX ONE

Elite: Dangerous to kolejna odsłona serii Elite, wyprodukowana przez zespół Frontier Developments. Grę rozpoczynamy z niewielką ilością pieniędzy i podstawowym statkie...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosFox46   @   17:59, 05.03.2015
No ciekawe ciekawe, jednak lepiej poczekać jak to wyjdzie w praktyce. Bo w teorii zawsze wszystko jest pięknie ładnie.
0 kudosMicMus123456789   @   18:44, 05.03.2015
Jeśli różnice będą to pewnie kosmetyczne, że nawet się ich nie będzie zauważać.