Zapowiedziano Trine 3: The Artifacts of Power

Studio Frozenbyte zapowiedziało grę Trine 3: The Artifacts of Power - trzecią odsłonę uznanej serii baśniowych platformówek.

@ 02.03.2015, 16:36
Kamil "zvarownik" Zwijacz
pc

Zapowiedziano Trine 3: The Artifacts of Power

Studio Frozenbyte zapowiedziało grę Trine 3: The Artifacts of Power - trzecią odsłonę uznanej serii baśniowych platformówek. Deweloper nie ujawnił jeszcze zbyt wielu informacji na jej temat, ale pewnym jest, że projekt ukaże się jeszcze w tym roku na komputerach PC (w późniejszym czasie prawdopodobnie także na innych platformach sprzętowych).

Z opublikowanego zwiastuna, który obejrzycie poniżej, wynika, że w dalszym ciągu będziemy mieć do czynienia z mechaniką 2,5D z tym wyjątkiem, że kamera tym razem zostanie nieco oswobodzona. Gracze ponownie pokierują trzema herosami (rycerz, mag i złodziejka z łukiem), którzy posiadać mają różne umiejętności, wykorzystywane w czasie pokonywania kolejnych przeszkód oraz wrogów.

Na ten moment to niestety wszystko, co wiemy. Niemniej już teraz można być pewnym, że fani serii otrzymają kolejną porcję doskonałej zabawy.Zapowiedziano Trine 3: The Artifacts of Power
Zapowiedziano Trine 3: The Artifacts of Power

Sprawdź także:
Trine

Trine

Premiera: 02 lipca 2009
PC, PS3

Trine to dynamiczna platformówka zrobiona na wzór oldschoolowych produkcji, co świetnie podkreśla system sterowania i perspektywa patrzenia na kierowanego bohatera. Pr...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosFox46   @   16:42, 02.03.2015
Wygląda to bardzo ciekawie !! czekam choć muszę się przyznać że w trine 1 i 2 grałem sporadycznie u kogoś.