Battlefield Hardline będzie stabilne na komputerach

Premiera Battlefield Hardline nastąpi za niespełna trzy tygodnie. Pamiętając o problemach związanych z Battlefield 4 na pewno wielu graczy obawia się o to, czy i tym razem nie będzie podobnie.

@ 27.02.2015, 19:33
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps3, xbox 360, ps4, xbox one

Battlefield Hardline będzie stabilne na komputerach

Premiera Battlefield Hardline nastąpi za niespełna trzy tygodnie. Pamiętając o problemach związanych z Battlefield 4 na pewno wielu graczy obawia się o to, czy i tym razem nie będzie podobnie. Deweloperzy jednak uspokajają - tytuł będzie działał stabilnie.

Visceral Games stara się, jak może, aby Battlefield Hardline w dniu premiery był pozbawiony błędów, uniemożliwiających lub utrudniających czerpanie przyjemności z rozgrywki. Producent systemów rozgrywki, Mike Glosecki, obiecuje, że wszystko działać będzie stabilnie, a w związku z tym, posiadacze PeCetów mogą bez większego stresu ruszyć do sklepu i nabyć projekt.

"Stabilność była jednym z elementów, na który poświęciliśmy najwięcej czasu", wyjaśnił Glosecki we wpisie na blogu Battlefield. "Przyznaję, że stabilność Battlefield 4 po premierze daleka była od ideału".

"Aby poprawić stabilność naszej gry w dniu premiery, mieliśmy jej działającą wersję przez dwa lata, a ludzie odpowiedzialni za jakość oraz jej powstawanie codziennie rozgrywali spotkania. Przygotowaliśmy też dwa beta testy, jeden podczas E3 oraz jeden przed premierą, który zakończył się 9-tego lutego. Oba nie tylko pomogły poprawić stabilność działania serwerów, ale zapewniły nam także wiele informacji na temat tego, co musimy zmienić w grze. Przy okazji, robimy zmiany w Battlelogu, dodając pop-up na temat tego, jak aktywować plugin w Twojej przeglądarce, sporo osób miało z tym problemy".

Battlefield Hardline będzie stabilne na komputerach
Co ciekawe, Glosecki, uważa, że komputer PC to "zdecydowanie najlepsza platforma do gier".

"Robimy, co możemy, aby wykorzystać różne rodzaje systemów graczy, przy grafice, płynności, sterowaniu itd. Nie robimy po prostu portu. Battlefield zaczął się na PC z 1942 i wiemy, że mamy fanów pełnych pasji na tej platformie".

"Możesz grać przy znacznie wyższej rozdzielczości, 1920x1080 i więcej, aż do granic możliwości Twojej karty graficznej. Możesz także skorzystać ze znacznie wyższej liczby detali na PC - co daje Ci najlepsze filtrowanie tekstur, najwyższą jakość tekstur oraz wygładzanie krawędzi; przy okazji innych korzyści".

"Możesz zwiększyć pole widzenia, przekroczyć 60 klatek na sekundę, jeśli będziesz chciał. Możesz nawet grać na trzech monitorach, aby jeszcze mocniej się wciągnąć. Ponadto, masz myszkę i klawiaturę, co daje Ci najlepszy rodzaj sterowania w strzelance pierwszoosobowej".

Czy faktycznie będzie tak pięknie? Przekonamy się już 17 marca. Wtedy bowiem produkcja trafi do posiadaczy komputerów PC oraz konsol poprzedniej i obecnej generacji.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosUxon   @   10:30, 28.02.2015
Z tą branżą naprawdę nie jest dobrze, skoro już powstają artykuły o tym, że gra będzie działała stabilnie.
0 kudosKrru   @   06:58, 02.03.2015
Hardline pewnie będzie stabilne i nie będzie takiego obciachu jak po premierze poprzedniego Battlefielda. Dwa lata to dużo czasu na doszlifowanie rozgrywki.