Premiera Homeworld Remastered Collection - gwiezdna odyseja w gwieździstej oprawie graficznej

Dziś zadebiutowała nowa produkcja studia Gearbox Software, która nie do końca jest "ich" - chodzi o Homeworld Remastered Collection, czyli pakiet odświeżonych klasyków w postaci oryginalnego Homeworlda oraz jego drugiej części! Homeworld Remastered Collection dostępne jest w ofercie cyfrowego sklepu Steam w cenie 31,99 euro (około 132 złotych).

@ 25.02.2015, 20:21
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc

Premiera Homeworld Remastered Collection - gwiezdna odyseja w gwieździstej oprawie graficznej

Dziś zadebiutowała nowa produkcja studia Gearbox Software, która nie do końca jest "ich" - chodzi o Homeworld Remastered Collection, czyli pakiet odświeżonych klasyków w postaci oryginalnego Homeworlda oraz jego drugiej części!

Homeworld Remastered Collection dostępne jest w ofercie cyfrowego sklepu Steam w cenie 31,99 euro (około 132 złotych). Jak wskazuje "kolekcja" w tytule, produkcja zawiera nie tylko dwa zremasterowane szlagiery, które ukazały się w 1999 oraz 2003 roku, ale także ich oryginalne wersje! Oznacza to nie lada gratkę dla ludzi nieznających świetnych strategii od studia Relic Entertainment!

Premiera Homeworld Remastered Collection - gwiezdna odyseja w gwieździstej oprawie graficznej
Jakość produktu od Gearbox Software potwierdzają recenzje zachodnich dziennikarzy. Niemal wszystkie chórkiem zachwalają styl, w jakim odświeżono oprawę graficzną, a także nowy poziom galaktycznych potyczek. Oceny zresztą są bardzo wymowne.

IncGamers – 9/10;
God is a Geek – 9/10;
IGN – 9/10;
Gaming Nexus – 9/10;
PC World – 4,5/5;
Lazygamer – 8,5/10.

Naszą recenzję przeczytacie pewnie około weekendu (bo naczelny będzie kijem gonił - dop.red.nacz.). W każdym razie, jakoś tak. Poniżej zaś możecie obejrzeć premierowy zwiastun, który został udostępniony przez deweloperów.


Sprawdź także:
Homeworld Remastered Collection

Homeworld Remastered Collection

Premiera: 25 lutego 2015
PC

Homeworld Remastered Collection to zestaw dwóch zremasterowanych części serii Homeworld. W pakiecie znajdują się odświeżone wersje gier Homeworld i Homeworld 2 oraz ich o...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosDante41k   @   07:43, 26.02.2015
Gdyby nie tak drogo... Na razie cena na steam jest dla mnie zaporowa. Jak spadnie o te 50% to wtedy się zastanowię.