Zdaniem twórcy HoloLens gra Fable Legends jest świetna

W ostatnich miesiącach na temat gry Fable Legends nieco ucichło. Tytuł jest od października w trakcie fazy zamkniętych beta testów.

@ 17.02.2015, 12:20
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, xbox one


W ostatnich miesiącach na temat gry Fable Legends nieco ucichło. Tytuł jest od października w trakcie fazy zamkniętych beta testów. Ciszę medialną przerywa jednak twórca technologii HoloLens, niejaki Kudo Tsunoda, który odwiedził studio Lionhead i miał okazję pograć chwilę w ten tytuł. Jego zdaniem gra jest bardzo interesująca, oferuje wciągającą rozgrywkę i wygląda całkiem nieźle.

Producent HoloLoens – technologii hologramów wspomagających obsługę systemową/programową opracowywanej aktualnie przez Microsoft, miał okazję odwiedzić siedzibę studia Lionhead, gdzie odbywały się zamknięte testy wersji beta gry Fable Legends. Tytuł jest dedykowany tylko i wyłącznie konsoli Xbox One i zdaniem Tsunody jest on bardzo obiecujący. Rozgrywka nastawiona jest na czteroosobowy tryb współpracy. Każdy z grających wybiera jedną postać i nią przemierza wirtualny świat.

Należy zadać sobie jednak pytanie: w jakim celu producent HoloLens miałby testować ten tytuł. Może ma to coś wspólnego w wykorzystaniu tej technologii w przyszłości w grach wideo?Sprawdź także:

Fable Legends

Premiera: projekt anulowany
XBOX ONE, PC

Fable Legends to kolejna odsłona popularnej serii gier RPG spod stajni Microsoftu. Tym razem za projekt odpowiada Lionhead Studios, które przygotowało tytuł z myślą o kon...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosFox46   @   19:38, 17.02.2015
A mnie nie kupili ogólnie tą odsłoną. Uważam że będzie średnia, bo dla mnie taki rodzaj rozgrywki nie przemawia.