Pillars of Eternity - Cenega szykuje bogatą Edycję Awanturnika

Firma Cenega, która będzie dystrybuować grę Pillars of Eternity na Polskę, poinformowała o wyjątkowości rodzimej, premierowej wersji tytułu studia Obsidian Entertainment! Edycja Awanturnika, bo tak się nazywa, jest niedostępna nigdzie indziej na świecie, a pojawi się tylko w nakładzie premierowym! Edycja Awanturnika zawierać będzie: ● Pełną wersję gry Pillars of Eternity; ● Płytę audio z wybranymi utworami ze ścieżki dźwiękowej; ● Drukowaną instrukcję do gry; ● Drukowany poradnik do gry; ● Drukowaną mapę świata gry; ● Etui Edycji Awanturnika.

@ 12.02.2015, 18:05
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc


Firma Cenega, która będzie dystrybuować grę Pillars of Eternity na Polskę, poinformowała o wyjątkowości rodzimej, premierowej wersji tytułu studia Obsidian Entertainment! Edycja Awanturnika, bo tak się nazywa, jest niedostępna nigdzie indziej na świecie, a pojawi się tylko w nakładzie premierowym!

Edycja Awanturnika zawierać będzie:

Pełną wersję gry Pillars of Eternity;
Płytę audio z wybranymi utworami ze ścieżki dźwiękowej;
Drukowaną instrukcję do gry;
Drukowany poradnik do gry;
Drukowaną mapę świata gry;
Etui Edycji Awanturnika.


Oprócz tego, jeśli zamówicie grę przed premierą, Cenega dorzuci Wam w ramach bonusu miniaturkę Wielkiego Kosmicznego Prosiaczka oraz Pierścień Przysięgi Gaunta - oczywiście, jako cyfrowe przedmioty dostępne podczas rozgrywki.


Pillars of Eternity to ogromny "kickstarterowy" projekt, na który pieniądze wyłożyli sami gracze. Co może być nieco dziwne, wszak deweloperzy - Obsidian Entertainment - tworzyli już tytuły pod skrzydłami wielkich wydawców (m.in. Bethesda). Tym razem jednak tematyka gry, a więc oldschoolowe cRPG z krwi i kości na modłę serii Baldur's Gate, przeszkodziła któremukolwiek gigantowi w wyłożeniu odpowiedniej sumy.

Premiera Pillars of Eternity odbędzie się 26 marca tego roku nakładem firmy Paradox Interactive, tylko na komputerach osobistych.


Sprawdź także:

Pillars of Eternity

Premiera: 26 marca 2015
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Pillars of Eternity to powrót do chwały klasycznych gier cRPG - takich, jak Baldur's Gate oraz Icewind Dale. Za produkcją stoi studio Obsidian Entertainment.Akcja Pillars...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   19:52, 12.02.2015
Edycja specjalna z dość standardową zawartością. Ciekaw jestem tej mapy i jakości wykonania.
0 kudosluki505   @   13:18, 13.02.2015
Kurde jaram sie tą grą jeszcze miesiąc Uśmiech .