Surgeon Simulator - ponad dwa miliony sprzedanych egzemplarzy

Bardzo pozytywne wieści dotarły do nas z Wielkiej Brytanii, miejsca ulokowania siedziby Bossa Studios.

@ 04.02.2015, 14:42
pc, mob, ps4

Surgeon Simulator - ponad dwa miliony sprzedanych egzemplarzy

Bardzo pozytywne wieści dotarły do nas z Wielkiej Brytanii, miejsca ulokowania siedziby Bossa Studios. Jak się bowiem okazuje, Surgeon Simulator trafił do dwóch milionów graczy, co dla angielskiego studia jest niewątpliwie krokiem milowym w ich działalności.

Wirtualnych operacji, a raczej krwawych wyczynów, dokonamy na urządzeniach z systemem iOS, konsoli PlayStation 4 oraz komputerach osobistych. To właśnie na tej trzeciej platformie tytuł doczekał się przeceny wynoszącej 75%. Do godziny 19:00 nabędziecie Surgeon Simulator za 10 złotych, zatem do dzieła.

"Dziękujemy wszystkim, którzy zagrali w Surgeon Simulator i przyczynili się do jego światowego sukcesu. Niesamowitym było widzieć jak tytuł ten przechodzi z początkowego zamysłu do pełnego wydania na wielu platformach. Jest to dowód oryginalności i kreatywności, które kształcimy tutaj w Bossa Studios", napisał Henrique Olifier, założyciel studia.

Surgeon Simulator wydany został w 2013 roku.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?