Gearbox szuka pracowników do Borderlands 3

Gearbox Software szuka pracowników, którzy zajmą się opracowaniem kolejnej odsłony serii Borderlands. Chociaż gra nie została jeszcze zapowiedziana, to wcześniej czy później do tego dojdzie.

@ 26.01.2015, 13:28
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps3, xbox 360, ps4, xbox one


Gearbox Software szuka pracowników, którzy zajmą się opracowaniem kolejnej odsłony serii Borderlands. Chociaż gra nie została jeszcze zapowiedziana, to wcześniej czy później do tego dojdzie. Nikt raczej nie ma w tej kwestii wątpliwości.

Szef Gearbox, Randy Pitchford, wrzucił na swój Twitter bardzo interesujący wpis. Informuje on w nim wszystkich deweloperów, że jego studio szuka nowych, utalentowanych pracowników. Co ciekawe, najważniejszym wymogiem podczas rekrutacji jest to, aby potencjalny zainteresowany był branżowym "kozakiem".

"Rekrutujemy na potrzeby kolejnego Borderlands. Będzie wielki. Jesteś branżowym kozakiem? Wyślij mi maila heyrandy@gearboxsoftware.com".


Borderlands 3 powstaje na pewno od dłuższego czasu, niestety nie oznacza to, że zapowiedzi doczekamy się już wkrótce. Jeśli miałbym obstawiać, to powiedziałbym, że pierwszą prezentację zobaczymy najwcześniej w trakcie tegorocznych targów E3.

Kończąc, przypomnę, że niedawno pisaliśmy też o Borderlands: The Handsome Collection, stanowiącym odświeżone wydanie Borderlands 2 oraz Borderlands: The Pre-Sequel.

Sprawdź także:

Borderlands

Premiera: 26 października 2009
PC, PS3, XBOX 360

Borderlands to pierwszoosobowa strzelanka stworzona przez studio Gearbox Software, znaną między innymi dzięki serii Brothers in Arms. Tym razem deweloperzy postanowili je...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosFox46   @   13:50, 26.01.2015
Prawda jest taka że dwójka jak i pre-sequel wypadły tak sobie jedynka wypadła najlepiej. Czy trójka to znowu to samo tylko lepsza grafika ?? no nie wiem.