W Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 pojawią się bohaterowie z filmu The Last: Naruto the Movie

Firma Bandai Namco poinformowała na Facebooku, że w Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 pojawią się postacie Naruto, Sasuke, Hinaty oraz Sakury z filmu The Last: Naruto the Movie.

@ 19.01.2015, 15:24
Kamil "zvarownik" Zwijacz
pc, ps4, xbox one

W Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 pojawią się bohaterowie z filmu The Last: Naruto the Movie

Firma Bandai Namco poinformowała na Facebooku, że w Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 pojawią się postacie Naruto, Sasuke, Hinaty oraz Sakury z filmu The Last: Naruto the Movie. Oznacza to, że oprócz wojowników znanych z końcówki mangi, pokierujemy także bohaterami z przyszłości (akcja filmu rozgrywa się dwa lata po czwartej wielkiej wojnie shinobi).

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 tworzone jest przez studio CyberConnect2. produkcja opierać ma się na mechanizmach znanych z wcześniejszych odsłon, ale ma wykorzystać potencjał najnowszych konsol i komputerów PC. Pierwszy zwiastun z fragmentami rozgrywki mogliśmy obejrzeć w grudniu 2014 roku. Da się z niego wywnioskować jedynie tyle, że na rewolucję w serii nie ma co liczyć, ale fani Naruto z pewnością po raz kolejny otrzymają przyjemną produkcję.


Post użytkownika Bandai Namco Games.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?