Otwarta beta Nosgoth rozpocznie się 21 stycznia

W przesłanej wiadomości prasowej firma Square Enix, wydawca gry Nosgoth, poinformowała, że tytuł autorstwa studia Psyonix ukaże się w ramach otwartych beta testów 21 stycznia.

@ 18.01.2015, 08:02
Kamil "zvarownik" Zwijacz
pc, free 2 play

Otwarta beta Nosgoth rozpocznie się 21 stycznia

W przesłanej wiadomości prasowej firma Square Enix, wydawca gry Nosgoth, poinformowała, że tytuł autorstwa studia Psyonix ukaże się w ramach otwartych beta testów 21 stycznia. Start zaplanowano na godzinę 19:00 czasu polskiego.

Projekt będzie oferowany za darmo w ramach systemu free-to-play, a wcielimy się w nim w przedstawicieli dwóch ras - ludzi i wampirów. Ci pierwsi korzystają podczas walki z rozmaitych broni i specjalizują się w atakach dystansowych. Z kolei ci drudzy, to niebezpieczne i mobilne bestie kochające starcia w zwarciu,

W Nosgoth od jakiegoś czasu mogą grać osoby, które zgłosimy się (i oczywiście zostały wybrane) do zamkniętych testów. Większa ilość graczy pozwoli deweloperowi lepiej dopracować projekt tworzony m.in. na podstawie opinii fanów.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospawelecki96   @   11:51, 18.01.2015
Nosgoth to jak dla mnie gwałt na genialnej serii, więc jeśli zagram, to tylko z sentymentu do marki. Płatne nie jest więc pogram godzinę, stwierdzę jak bardzo jest to złe i usunę z dysku Dumny
0 kudosFox46   @   12:20, 18.01.2015
JA tam nie widzę żeby ludzie rzucili się na tą gierkę, może pograją nieco dłużej a potem nara. Ciekawe jak długo ta gra pożyję.