Deathtrap od twórców The Incredible Adventures of Van Helsing ukaże się 4 lutego

Deathtrap, gra tower defense od twórców serii The Incredible Adventures of Van Helsing, od 22 października 2014 roku dostępna jest w Steam Early Access.

@ 15.01.2015, 16:54
Kamil "zvarownik" Zwijacz
pc

Deathtrap od twórców The Incredible Adventures of Van Helsing ukaże się 4 lutego

Deathtrap, gra tower defense od twórców serii The Incredible Adventures of Van Helsing, od 22 października 2014 roku dostępna jest w Steam Early Access. Studio Neocore Games poinformowało dziś w przesłanej wiadomości prasowej, że pełna wersja tytułu ukaże się 24 lutego na komputerach PC.

Naturalnie nic nie stoi na przeszkodzie, by już dziś zainwestować 19,99 euro w obecną wersję produkcji, dostępną w tym miejscu. Przy okazji zachęcam także do zapoznania się z naszą zapowiedzią, w której znajdziecie więcej informacji na temat tej gry.

Deathtrap w przyszłości ma się także ukazać na konsolach Xbox One i PlayStation 4, ale obecnie nie wiemy, kiedy mniej więcej to nastąpi.


Sprawdź także:
Deathtrap

Deathtrap

Premiera: 04 lutego 2015
PC, PS4, XBOX ONE

Po kilku odsłonach serii The Incredible Adventures of Van Helsing twórcy ze studia Neocore Games postanowili rozwinąć dostępną w hack-and-slashah mini gierkę tower defens...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?