Star Wolves 2 - nowy trailer!

Wszystkich fanów kosmicznych strategii zapraszam do zaglądnięcia do naszego działu download, w którym znalazł się nowy trailer z gry Star Wolves 2! Ukazuje on prawie dwie minuty akcji wyciągnięte bezpośrednio z najnowszego dzieła X-Bow Software, więc będziecie mogli się przekonać co przygotował dla Was producent! Star Wolves 2 - trailer Więcej informacji na temat gry Star Wolves 2: Star Wolves 2 - encyklopedia Star Wolves 2 - galeria !--z1--!.

@ 07.08.2006, 13:46
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc


Wszystkich fanów kosmicznych strategii zapraszam do zaglądnięcia do naszego działu download, w którym znalazł się nowy trailer z gry Star Wolves 2! Ukazuje on prawie dwie minuty akcji wyciągnięte bezpośrednio z najnowszego dzieła X-Bow Software, więc będziecie mogli się przekonać co przygotował dla Was producent!

Star Wolves 2 - trailer

Więcej informacji na temat gry Star Wolves 2:

Star Wolves 2 - encyklopedia
Star Wolves 2 - galeria


Sprawdź także:

Star Wolves 2

Premiera: 28 kwietnia 2006
PC

Star Wolves 2 jest kontynuacją świetnej gry, która łączyła w sobie najlepsze cechy gier symulacyjnych, strategicznych oraz fabularnych. Tym razem akcja gry rozgrywać się ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?