Utwór przewodni serii Halo zagrany przez kowbojów

Główny temat muzyczny serii Halo był wielokrotnie odgrywany przez fanów orz muzyków z całego świata. Utwór jest stosunkowo prosty, ale charakteryzuje się bardzo przyjemną kompozycją oraz unikalnym brzmieniem.

@ 20.11.2014, 11:23
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox 360, xbox one

Utwór przewodni serii Halo zagrany przez kowbojów

Główny temat muzyczny serii Halo był wielokrotnie odgrywany przez fanów orz muzyków z całego świata. Utwór jest stosunkowo prosty, ale charakteryzuje się bardzo przyjemną kompozycją oraz unikalnym brzmieniem. Nic więc dziwnego, że mamy kolejny cover, nagrany przez, nie zgadlibyście nigdy, kowbojów (tak jakby).

Grupa muzyków postanowiła przygotować na gitarach akustycznych oraz kilku innych instrumentach temat przewodni Halo. W aranżacji brakuje gitary elektrycznej, ale całość i tak brzmi wyjątkowo fajnie. Nie będę zresztą przedłużał, zerknijcie na materiał zamieszczony poniżej i dajcie znać w komentarzach co o tym myślicie. Jeśli znacie jakieś inne ciekawe aranżacje muzyki z Halo, zamieśćcie także linki, chętnie zerkniemy.

Kończąc, przypomnę, że niedawno do sieci trafiło Halo: The Master Chief Collection - specjalne, zbiorcze wydanie gier Halo, podrasowanych do dzisiejszych standardów i możliwości konsoli Xbox One. Recenzje pakietu przeczytacie w tym miejscu.


Sprawdź także:
Halo 2

Halo 2

Premiera: 08 listopada 2004
XBOX, PC

Halo 2 to kontynuacja pierwszoosobowej strzelaniny science-fiction zatytułowanej Halo: Combat Evolved. "Dwójka" rozgrywa się bezpośrednio po wydarzeniach z poprzedniczki,...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?