Subnautica - nowa gra twórców Natural Selection 2 już w sprzedaży

Studio Unknown Worlds Entertainment podzieliło się w przesłanej wiadomości prasowej najnowszymi doniesieniami ze swojego obozu.

@ 10.11.2014, 14:46
Kamil "zvarownik" Zwijacz
pc


Studio Unknown Worlds Entertainment podzieliło się w przesłanej wiadomości prasowej najnowszymi doniesieniami ze swojego obozu. Dowiedzieliśmy się m.in., że kilka dni temu cichaczem do sprzedaży trafił nowy projekt tego dewelopera - Subnautica.

Tytuł jednak znajduje się w bardzo wczesnej wersji, chociaż to trochę za dużo powiedziane, gdyż jest to początkowy etap życia produkcji. W związku z tym twórcy wymyślili nawet specjalną nazwę na taki model sprzedaży - Earliest Access. Tak czy siak, jeżeli jesteście wielkimi fanami tej ekipy, to możecie już ich wesprzeć kupując nadchodzącą grę.

To jednak nie wszystko, gdyż zdradzono także, że strzelanka Natural Selection 2 otrzymała kilka dni temu dodatek DLC Reaper Pack. Został on stworzony przez gracza Rantology, z którym studio podzieli się zyskami (50/50). Studio Unknown Worlds Entertainment postanowiło także wydać NS2: Combat od ekipy Faultline Games. Tytuł najłatwiej opisać jako mniejsze, tańsze i szybsze Natural Selection 2.

Przy okazji zapewniono również, że wkrótce poznamy kolejny projekt UWE.Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosFox46   @   13:28, 11.11.2014
Screeny powyżej całkiem całkiem się prezentują.
0 kudosMicMus123456789   @   13:40, 11.11.2014
Screeny są raczej z jakiejś wersji Natural Selection niż z Subnautica.