Twórcy Killzone: Shadow Fall udostępnią konkretną aktualizacje zmieniającą zasady gry

Guerilla Games ambitnie wspiera graczy korzystających z trybów wieloosobowych w Killzone: Shadow Fall.

@ 10.11.2014, 11:55
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4

Twórcy Killzone: Shadow Fall udostępnią konkretną aktualizacje zmieniającą zasady gry

Guerilla Games ambitnie wspiera graczy korzystających z trybów wieloosobowych w Killzone: Shadow Fall. Autorzy gry zapowiedzieli właśnie większą aktualizację, którą wprowadzi na dniach w życie mnóstwo zmian do schematu zabawy wieloosobowej.

Patch ma zdecydowanie odmienić rozgrywkę. Nowa zawartość zaowocuje również nowym wymiarem rozgrywki. Mowa tutaj o punktach valor, w które zamienią się nasze punkty doświadczenia. Dołączając do rozgrywki, lub po prostu logując się w grze, będziemy mogli za ich pomocą zakupić specjalne skrzynie. W tych ostatnich czekają na nas nagrody, które wcześniej odblokowywaliśmy za pomocą doświadczenia.

Guerilla Games zdecydowali się ponadto wprowadzić tak zwane codzienne wyzwania. Podczas zabawy z Shadow Fall będziemy otrzymywali w miarę proste zadania, ot chociażby zabicie wyznaczonej liczby wrogów lub wygranie konkretnej liczby meczy, aby otrzymać większą ilość wspomnianych punktów valor.

Aktualizacja powinna pojawić się w niedługim czasie. Recenzję gry możecie przeczytać pod tym adresem.


Więcej filmów z Killzone: Shadow Fall

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosFox46   @   12:30, 10.11.2014
Ciekawe ile osób w to jeszcze gra, jaka jest liczba graczy MP na serwerach.