Nintendo zapowiada The Legend of Zelda: Majora's Mask 3D i ujawnia sporo innych informacji

Firma Nintendo zorganizowała kolejną konferencję Nintendo Direct, dzięki której poznaliśmy bliższe i dalsze plany koncernu związane z jego konsolami i grami.

@ 06.11.2014, 13:22
Kamil "zvarownik" Zwijacz
ds3, wiiu

Nintendo zapowiada The Legend of Zelda: Majora's Mask 3D i ujawnia sporo innych informacji

Firma Nintendo zorganizowała kolejną konferencję Nintendo Direct, dzięki której poznaliśmy bliższe i dalsze plany koncernu związane z jego konsolami i grami. Największym wydarzeniem okazała się zapowiedź nowej wersji The Legend of Zelda: Majora's Mask 3D.

Produkcja, którą pierwotnie cieszyli się posiadacze konsoli Nintendo 64, ukaże się w przyszłym roku na handheldzie 3DS i oprócz znacznie ulepszonej oprawy graficznej, posiadać będzie także szereg innych usprawnień. Tytuł dostępny będzie w zwykłej i specjalnej edycji, zawierającej m.in. steelbook i dwustronny plakat.To jednak nie wszystko. 13 listopada ukaże się pierwsza paczka DLC do gry Mario Kart 8, zawierająca nowe trasy i postacie z takich serii jak The Legend of Zelda, F-Zero i Excitebike. Przy okazji zaprezentowano zwiastun figurek amiibo, które współpracować będą z popularną wyścigową produkcją oraz innymi tytułami (m.in. Super Smash Bros., Captain Toad: Treasure Tracker, Kirby and the Rainbow Paintbrush, Yoshi’s Woolly World, Mario Party 10). Pierwsza fala zabawek ukaże się 28 listopada.Pokazano także rozgrywkę z Xenoblade Chronicles X (premiera na Wii U w 2015 roku).Daty premier:Wesoła strzelanka Splatoon trafi na konsolę Wii U w drugim kwartale 2015 roku. To samo spotka platofrmówkę Kirby and the Rainbow Paintbrush (Kirby and the Rainbow Curse), a Captain Toad: Treasure Tracker zadebiutuje w Europie 2 stycznia. Wyliczając dalej, Code Name: S.T.E.A.M. na 3DS-a pojawi się w maju 2015 roku, Monster Hunter 4 Ultimate na początku przyszłego roku, Sonic Boom: Shattered Crystal 21 listopada bieżącego roku. Ponadto ujawniono, że Ultimate NES Remix dla 3DS-a, łączący najlepsze elementy z NES Remix i NES Remix 2 zadebiutuje już 7 listopada, a Persona Q: Shadow of the Labyrinth pojawi się 28 dnia tego samego miesiąca (cały czas mowa o Europie).

Pełny zapis konferencji Nintendo Direct znajdziecie poniżej, wraz z dwoma zwiastunami gier.


Sprawdź także:
Persona Q: Shadow of the Labyrinth

Persona Q: Shadow of the Labyrinth

Premiera: 05 czerwca 2014
DS3

Persona Q: Shadow of the Labyrinth to spin-off serii japońskich gier RPG Persona. W produkcji firmy Atlus występują postacie znane z części trzeciej i czwartej. Podcza...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosFox46   @   18:19, 06.11.2014
WOW ten Xenoblade wygląda całkiem nieźle!!, do tego jakiś nowy tytuł czyżby kolejna nowa marka. Oby Nintendo bardziej otwarcie szło w tym kierunku.