D.1.R.T. - nowe fotki w naszej galerii

Galeria Miasta Gier wzbogaciła się w zestaw nowych fotek z gry D. 1.

@ 01.08.2006, 13:44
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps2

D.1.R.T. - nowe fotki w naszej galerii

Galeria Miasta Gier wzbogaciła się w zestaw nowych fotek z gry D.1.R.T. tworzonej przez studio Nu Generation Games. Program jest połączeniem strzalanki z przygodówką oraz cRPG. Charakteryzuje się dynamicznymi starciami, mnóstwem różnych giwer oraz bardzo dobrze wykonaną grafiką.

Główną bohaterką D.1.R.T jest seksowna młoda kobietka, która wyrusza na poszukiwanie zaginionych przyjaciół. Niestety jej droga pełna będzie niebezpiecznych stworów oraz wojsk rządowych strzelających do każdego, kto znajdzie się w ich celowniku. Sytuację dodatkowo utrudni fakt, że nasza piękność zarażona została wirusem, który powoli mutuje jej komórki.

D.1.R.T. - nowe fotki w naszej galerii

Więcej na temat gry D.1.R.T:

D.1.R.T - encyklopedia
D.1.R.T - galeria

D.1.R.T. - nowe fotki w naszej galerii

Sprawdź także:
D.1.R.T

D.1.R.T

Premiera: 08 listopada 2006
PC, PS2

D.1.R.T jest grą akcji z elementami przygodowymi oraz RPG. Głównymi bohaterami jest grupa przyjaciół, która postanawia wybrać się na wycieczkę do Nevady. Niestety w miejs...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?