Democracy 3: Clones and Drones - debiut drugiego dodatku

Niezależna produkcja Democracy 3, autorstwa studia Positech Games, otrzymała właśnie drugie, całkiem solidne rozszerzenie.

@ 28.10.2014, 13:16
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc

Democracy 3: Clones and Drones - debiut drugiego dodatku

Niezależna produkcja Democracy 3, autorstwa studia Positech Games, otrzymała właśnie drugie, całkiem solidne rozszerzenie. Nosi tytuł Clones and Drones, a jego tematem przewodnim jest polityka w dobie nieuniknionego rozwoju robotyki oraz cybernetyki.

Clones and Drones w ciekawy sposób uwypukla potencjalne problemy ludzi oraz radnych, senatorów, posłów etc. żyjących w erze powszechnej automatyzacji. Cytując opis DLC:

Democracy 3: Clones and Drones - debiut drugiego dodatku
"Jakie są wyzwania czekają na polityków w przyszłości? Masowe bezrobocie z powodu automatyzacji fabryk? Czy doprowadzi to do społeczeństwa wolnego i równego? Wszechobecne drony będą prowadzić do lepszego egzekwowania prawa i mniejszych korków czy też wręcz przeciwnie - do powszechnego przestępstwa i naruszenia prywatności?".

Democracy 3: Clones and Drones - debiut drugiego dodatku
Democracy 3 to gra, która swoją tematyką zdecydowanie odbiega od dzisiejszych szlagierów. Wcielamy się bowiem w polityka, który swoimi obietnicami oraz - naturalnie - czynami musi przekonać do siebie jak najwięcej grup wyborców, zręcznie manewrując pomiędzy lewą, a prawą stroną. Do tej pory, oprócz Clones and Drones, wydano jeden dodatek - Social Engineering. Był bardziej "przyziemny" i skupiał się na nieco innych aspektach.

Democracy 3: Clones and Drones dostępne jest za pośrednictwem serwisu Steam oraz bezpośrednio u producenta. Poniżej zaś przedstawiam zwiastun najnowszego DLC:


Sprawdź także:
Democracy 3

Democracy 3

Premiera: 14 października 2013
PC

Democracy 3 to trzecia część symulatora, pozwalającego wcielić się w głowę fikcyjnego państwa. Za tytuł ponownie odpowiada studio Positech Games. Tak jak we wcześniejs...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?