Company of Heroes 2: Ofensywa w Ardenach - nowa kampania zadebiutuje w Polsce nakładem firmy Cenega

Company of Heroes 2: Ofensywa w Ardenach to zupełnie świeża formuła dedykowana solowej rozgrywce w najnowszym CoH-u.

@ 21.10.2014, 07:42
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc

Company of Heroes 2: Ofensywa w Ardenach - nowa kampania zadebiutuje w Polsce nakładem firmy Cenega

Company of Heroes 2: Ofensywa w Ardenach to zupełnie świeża formuła dedykowana solowej rozgrywce w najnowszym CoH-u. Podobnie jak Armie frontu zachodniego, będzie to samodzielny dodatek, jednakże tym razem pomijający kwestię multiplayera.

Ofensywa w Ardenach skupi się na roli amerykańskich wojaków na froncie II Wojny Światowej - i to też tę frakcję dane nam będzie poprowadzić w blisko 18 scenariuszach. Rozszerzenie inspirowane jest konfliktem, który Winston Churchill opisał jako "bez wątpienia największe starcie, w którym Amerykanie wzięli udział w czasie wojny", cytując informację prasową przekazaną przez Cenegę.

Company of Heroes 2: Ofensywa w Ardenach - nowa kampania zadebiutuje w Polsce nakładem firmy Cenega
To właśnie ten dystrybutor jest odpowiedzialny za wydanie produkcji na terenie m.in. naszego kraju. Company of Heroes 2: Ofensywa w Ardenach ukaże się 18 listopada na PC-tach w polskiej (dubbing i napisy) oraz angielskiej wersji językowej, przygotowanej przez QLOC S.A.. Tytuł dostępny będzie zarówno w pudełkowej, jak i w cyfrowej formie. A zatem widzimy się na linii frontu!

Sprawdź także:
Company of Heroes 2

Company of Heroes 2

Premiera: 25 czerwca 2013
PC

Company of Heroes 2 to sequel Company of Heroes: Kompania Braci. Tym razem działania wojenne przeniosą nas na front wschodni. Wcielimy się w żołnierzy sowieckiej armii, s...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosFox46   @   14:12, 21.10.2014
Czyli DLC które będzie Singlowe bardzo fajnie z ich strony, a dwa jeszcze fajniej że jest to DUŻY dodatek, czyli samodzielny który starczy pewnie na kilka godzin. Takich zagrań na rynku jest bardzo mało, i mało kto pamięta teraz (oprócz starszych graczy) jak to kiedyś wyglądało w praktyce i było bardzo popularne. Np: Dodatki do Baldur's Gate itp: na takie DLC kiedyś się bardzo czekało, a nie na to co teraz jest . Czyli małe pierdołki.....