Chivalry: Medieval Warfare - premiera wersji na PS3 i X360 jednak w grudniu

Ledwie kilka dni temu byliśmy świadkami zapowiedzi konsolowego Chivalry: Medieval Warfare, całkiem ciepło przyjętej sieciowej siekanki, która pierwotnie debiutowała na PC.

@ 18.10.2014, 13:02
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps3, xbox 360

Chivalry: Medieval Warfare - premiera wersji na PS3 i X360 jednak w grudniu

Ledwie kilka dni temu byliśmy świadkami zapowiedzi konsolowego Chivalry: Medieval Warfare, całkiem ciepło przyjętej sieciowej siekanki, która pierwotnie debiutowała na PC. Twórcy początkowo wspominali o premierze jeszcze w październiku, ale teraz wydali sprostowanie.

Gra miała trafić do posiadaczy PlayStation 3 i Xboksa 360 28 października, ale wszyscy chętni muszą uzbroić się w cierpliwość. Widocznie komuś pomieszały się terminy, bo dzisiaj ekipa Torn Banner Studios wspomina o 3 grudnia, jako nowej i - miejmy nadzieję - finalnej dacie debiutu.

Chivalry: Medieval Warfare to gra FPP / TPP koncentrująca się na zmaganiach wieloosobowych, w trakcie których gracze wcielają się w średniowiecznych rycerzy, posługujących się bronią białą (topory, młoty, miecze, itd.). Do naszej dyspozycji autorzy oddali kilka trybów zabawy, a na polu walki jednocześnie znajduje się kilkudziesięciu różnych graczy, rywalizujących o konkretne cele. Więcej szczegółów znajdziecie w naszej recenzji.


Sprawdź także:
Chivalry: Medieval Warfare

Chivalry: Medieval Warfare

Premiera: 16 października 2012
PC, PS3, XBOX 360, PS4, XBOX ONE

Chivalry: Medieval Warfare jest sieciową grą z gatunku FPP przenoszącą nas do realiów średniowiecza. Będziemy w niej świadkami brutalnego konfliktu pomiędzy państwem Agat...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosFox46   @   17:06, 18.10.2014
Ciekawe czy ludzie będą w to grali po tak długiej przerwie względem PCta. Na PC to już chyba tak wielkiego wzięcia nie ma.