Seria Trine sprzedała się w ponad 7 mln egzemplarzy

Trine i Trine 2 to z pewnością jedne z lepszych i ładniejszych gier platformowych, które ukazały się w ostatnich latach.

@ 17.10.2014, 16:10
Kamil "zvarownik" Zwijacz
pc, ps3, xbox 360, wiiu, ps4

Seria Trine sprzedała się w ponad 7 mln egzemplarzy

Trine i Trine 2 to z pewnością jedne z lepszych i ładniejszych gier platformowych, które ukazały się w ostatnich latach. Cieszą więc najnowsze wieści od studia Frozenbyte, które poinformowało w przesłanej wiadomości prasowej, że obie odsłony serii sprzedały się w nakładzie przekraczającym 7 mln egzemplarzy.

Powyższy wynik został uzyskany na konsolach PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Wii U, komputerach PC i Androidzie. W ramach podziękowania deweloperzy udostępnili na Steamie edytor dla Trine Enchanted Edition oraz udostępnili "dwójkę" w ramach darmowego weekendu (grę można także wykupić na stałe za 3,39 euro).

Sądzę, że większość z Was miała już do czynienia z przygodami trzech bohaterów przemierzających baśniową krainę, ale jeżeli nie, to odsyłam Was do naszych recenzji "jedynki" i "dwójki".


Więcej filmów z Trine 2

Sprawdź także:
Trine

Trine

Premiera: 02 lipca 2009
PC, PS3

Trine to dynamiczna platformówka zrobiona na wzór oldschoolowych produkcji, co świetnie podkreśla system sterowania i perspektywa patrzenia na kierowanego bohatera. Pr...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosFox46   @   23:24, 17.10.2014
Nieźle jak na dwie gierki to dobry wynik. I to jeszcze gry Arcade, w cale to nie dziwi gra potrafi oczarować.