Styx: Master of Shadows dostanie wydanie pudełkowe za niecałe 4 dyszki

Firma CDP. pl poinformowała o włączeniu do swojej oferty skradanki Styx: Master of Shadows.

@ 07.10.2014, 15:00
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc


Firma CDP.pl poinformowała o włączeniu do swojej oferty skradanki Styx: Master of Shadows. Gra zostanie wydana w Polsce w pudełku i wyposażona w polską lokalizację kinową (napisy). Mowa jednak jedynie o wersji na PC, o edycji na PlayStation 4 i Xbox One nic nie wspomniano.

Pozytywną wiadomością jest kwota, jaką życzy sobie za grę polski wydawca - to zaledwie 39.99 zł, co jest zdecydowanie atrakcyjną ofertą, jak na całkiem nowy tytuł. Produkcja zostanie wydana w ramach serii GamerBook. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że debiutująca dzisiaj na Steam gra pojawi się u nas z ponad miesięcznym opóźnieniem. Na półkach polskich sklepów Styxa zobaczymy dopiero 21 listopada. Mimo wszystko, cena i tak robi wrażenie, szczególnie że gra wcale nie jest krótka. My od kilku dni ją ogrywamy, więc niebawem będziecie mogli przeczytać recenzję.

Styx: Master of Shadows to przedstawiciel gatunku skradanek, w którym wcielamy się w postać tytułowego Styksa; goblina, który za wszelką cenę chce wykraść tajemniczy kryształ, ukryty w pilnie strzeżonej wieży. Rozgrywka toczy się na kolejnych jej poziomach. Oprócz skradania, czeka nas eliminowanie licznych strażników, a całość wzbogaca urozmaicony ekwipunek bohatera i prosty system rozwoju postaci.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosFox46   @   15:15, 07.10.2014
Bardzo tanio ale to tylko na PC więc nie dziwota.
0 kudosMicMus123456789   @   16:20, 07.10.2014
Miłe zaskoczenie, a cena nie dziwi patrząc w jakiej serii ma wyjść, trochę szkoda, bo myślałem, że będzie w normalnym pudełku, ale cóż, trudno.
0 kudosdenilson   @   18:03, 07.10.2014
Atrakcyjna cena skusi niejednego. Pomimo miesięcznego opóźnienia.