Pełna wersja Driveclub na nowych materiałach wideo

Już za kilka dni wyczekiwana premiera DriveClub na PlayStation 4. Autorzy od dłuższego czasu karmią nas zwiastunami swojego projektu, ale brakowało czystej rozgrywki.

@ 02.10.2014, 11:46
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4

Pełna wersja Driveclub na nowych materiałach wideo

Już za kilka dni wyczekiwana premiera DriveClub na PlayStation 4. Autorzy od dłuższego czasu karmią nas zwiastunami swojego projektu, ale brakowało czystej rozgrywki. Wreszcie takowa jest, a to za sprawą redakcji portalu Gamersyde.

Model rozgrywki w DriveClub jest typowo arcade'owy. Autorzy filmików nie przykładają większej wagi do stylu jazdy, ale dzięki temu możemy sprawdzić w jaki sposób zachowują się samochody podczas niekontrolowanych poślizgów. Filmiki są krótkie, ale doskonale pokazują jak wiele pracy Evolution Studios włożyło w zaprojektowanie cyfrowych modeli samochodów. Pierwsze, co rzuca się w oczy, to świetnie wymodelowana deska rozdzielcza, przepełniona przełącznikami oraz wskaźnikami. Sylwetki samochodów również prezentują się znakomicie.

Premiera DriveClub już za kilka dni, na PlayStation 4. Pamiętajcie, że tytuł wejdzie w skład październikowej rozpiski PlayStation Plus (więcej informacji pod tym adresem).


Sprawdź także:
DriveClub

DriveClub

Premiera: 07 października 2014
PS4

DriveClub to produkcja twórców z Evolution Studios, którzy na swoim koncie mają chociażby gry z serii Motorstorm. Jest to ich pierwszy tytuł na konsolę PlayStation 4. ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   13:05, 02.10.2014
Ta gra co raz bardziej przypomina Hot Pursuit 2010 z lepszą oprawą graficzną.
0 kudosdenilson   @   19:16, 02.10.2014
Mi to tak wygląda na NFS HP 2010, w jakimś stopniu.
0 kudosFox46   @   12:21, 03.10.2014
Fajna grafika ale nic po za tym, system jazdy naprawdę wygląda mocno średnio. No i nie okłamujmy się ze ta gra wykorzysta wiekszość potencjału PS4, bo to co widzieliśmy na E3 2012 czy tam 2013 już nie pamiętam, prezentowało się o niebo gorzej niż to co teraz widzimy.

Jak na razie to tak jak wyżej taki HP 2010 w lepszej otoczce, nawet nie ma klimatu rzekomych zawodów ani nic. Takie nijakie to jest, ani muzy nie ma ani nic co by nastrajało gracza pozytywnie. No i na co pragnąłbym zwrócić uwagę, to że niby jest to Arcade ale na zakręcie hamujemy do 40 km/H (jak w Symulatorze przy zakrętach) wiec wychodzi na to że ani to Symulator, ani gra Arcade (bo brak jej tej dynamiki i szybkości typowej Arcadówki) więc na to wychodzi że wyszedł im Misz masz takie wszystko i nic.
Sam nie wiem co myśleć o tej grze, twórcy naprawdę nie wiedzieli co chcą zrobić, są tylko otarcia na lakierze a tak ogólnie sytemu jakiegoś zniszczeń zapewne nie będzie. No i widać jak w niektórych momentach gra traci klatki, obejrzałem np: ostatni filmik bez kompresji i jest identycznie. W ostatnim filmiku 1:09 jak na zakręcie są te wiórki gra wyraźnie zwalnia co jest odczuwalne i widoczne gołym okiem (nawet na filmiku bez kompresji).
Tej gry z pewnością nie będzie można nazwać Arcadówką....