Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii (21 - 27 września 2014) - królowa futbolu detronizuje Destiny

Pojawiło się kolejne zestawienie najlepiej sprzedających się gier na terenie Wielkiej Brytanii. Chyba wszyscy czekali na ten dzień i ogłoszenie wyników, bowiem w ojczyźnie futbolu zadebiutował najnowsza odsłona marki od EA Sports.

@ 29.09.2014, 13:33
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps2, ps3, psp, xbox 360, psv, ds3, wiiu, ps4, xbox one

Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii (21 - 27 września 2014) -  królowa futbolu detronizuje Destiny

Pojawiło się kolejne zestawienie najlepiej sprzedających się gier na terenie Wielkiej Brytanii. Chyba wszyscy czekali na ten dzień i ogłoszenie wyników, bowiem w ojczyźnie futbolu zadebiutował najnowsza odsłona marki od EA Sports. Jak sobie poradziła z silną konkurencją na rynku?

FIFA 15 wygenerowała 80 procent całościowej sprzedaży gier wideo w Wielkiej Brytanii, toteż przebojem wskoczyła na pierwsze miejsce, detronizując wielkie Destiny, które jest traktowane jako największa premiera ostatnich tygodni. Strzelanina Bungie dwa tygodnie przewodziła stawce, ale w starciu z marką EA Sports nie miała większych szans.

Na liście doszło do innych przetasowań, miedzy innymi na pozycji trzeciej, bowiem trafiło tam świetne Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes, które wyprzedziło klocki studia Mojang. Z listą pierwszych dwudziestu gier, dotyczącą 39 tygodnia sprzedażowego możecie zapoznać się poniżej.

1. FIFA 15
2. Destiny
3. Disney Infinity 2.0
4. Minecraft: Xbox 360 Edition
5. Call of Duty: Ghosts
6. Watch Dogs
7. The Sims 4
8. Fantasy Life
9. Minecraft: PlayStation 3 Edition
10. Plants vs Zombies: Garden Warfare
11. The Last of Us: Remastered
12. LEGO Przygoda gra wideo
13. Hyrule Warriors
14. Grand Theft Auto V
15. LEGO Marvel Super Heroes
16. Tomodachi Life
17. Terraria
18. Diablo III: Ultimate Evil
19. Frozen: Olaf's Quest
20. Assassin's Creed IV: Black Flag


Sprawdź także:
Destiny

Destiny

Premiera: 09 września 2014
PS3, XBOX 360, PS4, XBOX ONE

Destiny to kolejny projekt utalentowanych deweloperów ze studia Bungie, czyli ojców serii Halo. Tytuł jest strzelanką osadzoną w uniwersum science fiction. Akcja gry r...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?